Ana Sayfa Bankacılık CEPTETEB İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

CEPTETEB İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

CepTeb ile internet üzerinden artık birçok işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Biz de bu yazımızda daha yeni internet bankacılığı kullanacak olan müşterilerimiz için önemli bilgiler vereceğiz. Eğer yeni internet bankacılığını kullanacaksanız özel şifre almanız gerekmektdir. Kart şifreniz ile birlikte internet hesabınıza giriş sağlayamazsınız. 

Bu yazımızda sizler için internet bankacılığı şifresini nasıl alacağınızı, sim kart blokenizi nasıl kaldıracağınızı ve unutulan şifrenizi nasıl yenileyebileceğiniz konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

CEPTETEB İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Bankanızda var olan hesabınızı internet üzerinden de rahatlıkla kullanabilmek için internet bankacılığı şifrenize ihtiyaç vardır. Bu yazımızda CepTeb internet bankacılığı şifresini nasıl alabileceğinizi anlatacağız. 

CEPTETEB İnternet Şubesi şifrenizi teb.com.tr veya wap.teb.com.tr Anında Şifre’den, TEB Şube ve ATM’lerinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden sırasıyla 4 ve 3’ü tuşlayarak kolayca alabilir, bankacılık işlemlerinizi online olarak anında gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda yer alan adımları tekrarlarsanız rahatlıkla şifrenizi alabilirsiniz. 

Müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve diğer işlemlerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şifrenizi unutursanız yine müşteri hizmetleri numarası üzerinden de rahatlıkla ulaşabilmeniz de mümkün olmaktadır.

CepTeb Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bankanıza bağlı olan cep telefonunuzu farklı bir operatöre taşırsanız, kartınız bloke ile karşı karşıya kalabilir. Eğer sim kartınıza bloke olursa hiçbir işleminizi neredeyse gerçekleştiremezsiniz. Özellikle de internet üzerinden bir şey satın alamaz ve banka hesabınıza ulaşım sağlayamazsınız. Bunun için mutlaka CepTeb sim kart blokenizi kaldırmanız gerekmektedir.

CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girişte kart bilgileriniz ile, Çağrı merkezi üzerinden kart ve kişisel bilgileriniz ile, teb.com.tr / Anında Şifre adımından yeni şifre alarak, TEB Şubelerinden SIM kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

CepTeb Unutulan Şifre Yenileme

CepTeb unutulan şifrenizi yenilemek istiyorsanız müşteri hizmetleri üzerinden rahatlıkla unutulan şifrenizi yenileyebilirsiniz. Diğer bir yandan da banka sistemine girerek şifremi unuttum kısmına tıklayabilirsiniz. Unutmuş olduğunuz şifrenizi hızlı bir şekilde yenileyebilir, diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz