Vakıfbank EFT / Havale Ücretleri ve Saatleri

Vakıfbank EFT / Havale Ücretleri ve Saatleri
15 Mayıs 2019 00:52 | Son Güncellenme: 16 Mayıs 2019 00:19
0
A+
A-

Kamu bankalarından olan Vakıfbank’da EFT ve Havale gibi para aktarma işlemlerinden ücret alınmaktadır. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeden yapılan işlemlerde ücretler değişmektedir. Yine EFT saatleri içerisinde yapılan işlemlerle, EFT saatleri dışında yapılan işlemlerde ücret değişmektedir. Bu yazımızda Vakıfbank EFT ve Havale ücretlerini detaylıca anlatacağız.

Vakıfbank EFT İşlem Ücreti 2019

Vakıfbank EFT saatleri 09:00 ile 17:15 saatleri arasında yapılabilmektedir. Banka ise 09:00 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Gün içerisinde yapılan işlemler en geç 20 dakikada sonuçlanmaktadır. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemleri gerçekleşmemektedir.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık yöntemiyle yapılan EFT işlemlerinde 3,50 TL ücret talep edilmektedir. Geç EFT olarak adlandırılan işlemlerde ise 9,50 TL ücret talep edilmektedir.

EFT işlemlerinin ATM üzerinden yapılması durumunda 20 TL ücret alınmaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetlerinde ise 3,50 TL kesinti yapılmaktadır.

ATM üzerinde yapılan kartlı EFT işlemleri için kesilen tutar 15,00 TL‘dir. Vakıfbank müşteri hizmetleri üzerinden yapılan EFT’nin kesinti ücreti ise 50.00 TL gibi bir tutardır. Yüksek tutarlarda işlem yapmayacaksanız şube ve ATM’yi tercih etmemelisiniz.

Vakıfbank Havale İşlem Ücreti 2019

İnternet bankacılığından yapılan Havale işlemlerinde 2 TL kesinti yapılmaktadır. Cebe Para Gönder seçeneğinde ise 9 TL işlem ücreti tahsil edilmektedir. Hesaptan isme, hesaptan hesaba ve diğer işlemlerde ise 3 TL kesinti yapılmaktadır.

Şubeden yapılan Kasadan isme 65 TL, hesaptan isme 55 TL ve kasadan hesaba havale işlemlerinde ise 60 TL kesinti yapılmaktadır. Bireysel müşterilerde düzenli havale işlemlerinde ise 2 TL ücret kesintisi olmaktadır.

Müşteri hizmetlerinden yapılan hesaptan hesaba ve hesaptan isme havale işlemlerinde 50 TL talep edilmektedir.

ATM’den 50 TL’nin altında yapılan havale işlemlerinden 7 TL, 50 TL’nin üzerindeki işlemlerde ise 12 TL havale ücreti alınmaktadır.

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.