Ana Sayfa Kartlar İş Bankası Maximum Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximum Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşterilerinin rahatlıkla taksit ve diğer avantajlardan yararlanabileceği bir kart bulunmaktadır. Bu kartın ismi ise maximum kart olmaktadır. Maximum kart ile birlikte tüm bu avantajlardan yararlanabilmeniz de mümkün olacaktır. 

Bazı müşteriler de rahatlıkla borçlarını ödeyememektedirler. Bunun içinde limit azaltma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda da kartınızı iptal ettirmek ve artık kullanmak istemiyorsanız aşağıda yer alan bilgileri kullanmanız yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte çok rahat bir şekilde İş Bankası Maximum kart kapatma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İş Bankası Maximum Kart Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Eğer bu işlemi şubeden yapacaksanız, kişisel bilgilerinizi içeren bir dilekçe ile en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer telefonla iptal etme yöntemini tercih ederseniz, İş Bankası Telefon Şubesini arayıp, kartınızı iptal etmek istediğinizi iletmeniz yeterlidir. Unutmayın telefon bankacılığı şifreniz ve kişisel bilgileriniz bu işlemi yapabilmek için gerekli olacaktır.

Bir diğer yöntem ise telefonda bulunan uygulamasından ya da internet üzerinden iptal işlemi yapmaktır. Bu işlem diğerlerinden daha zahmetsizdir. Fakat bu işlemi yapabilmek için de internet bankacılığı şifrenizi oluşturmuş telefondan veya internetten iş bankası internet bankacılığı uygulamasını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra 7 iş günü içerisinde kredi kartınızın iptal edileceği haberi telefon ya da mail yolu ile haber verilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz