Ana Sayfa Krediler İNG Teknosa Çekiliş Sonuçları Sorgulama

İNG Teknosa Çekiliş Sonuçları Sorgulama

İNG Teknosa Çekiliş Sonuçları Sorgulama

2019 yılı İNG çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır hediye çeki hangi talihlilere çıktı ? ING Bank 2019 yılı için 25.000 TL değerinde Teknosa hediye çeki vereceğini duyurdu. Online internet sitesi kullanıcılarına gelen davetleri kabule ederek katıldıkları İNG Teknosa çekiliş sonuçları sorgulama nasıl yapılır talihliler kim oldu sonuçları hakkında detayları.

İNG Bank Hediye Çeki Başvuruları

Bir kişiye 25.000 TL verilecek çekilişe katılanlar hediye yağmuruna tutulduğu online başvuru sistemi 31 aralık gecesi kapatıldı. Artık çekilişe katılabilmeniz mümkün değil. Katılan 328 bin kişi arasından şanslı talihliler kim oldu çekiliş sonuçları sayfamızda yayınlanacak.  1. Kişi 25.000 TL ödül alacak iken ikinci kişi 10.000 TL, üçüncü kişi 5.000 TL ve 11 kişi 1.000 TL teknosa hediye çeki sonuçlarında çıkması durumunda tüm mağazalarda kullanabilecek. Hediye çeki olarak takdim edilecek Teknosa da geçerli nakit paranızı kullanabileceksiniz.

İNG Teknosa Çekilişi Ne Zaman ?

10 Ocak günü noter huzurunda çekiliş düzenlenecek. Teknosa çekilişi yılbaşı günü yapılmadığı için İng Teknosa çekilişi ne zaman diye merak ediyorsunuz. Ancak sonuçları aynı gün açıklanmayacak. Çekiliş 10 ocak 2019 günü yapılacak sadece. Noter onaylaması ile başvuru sonuçları daha sonra açıklanacak.

İNG Bank Teknosa Çekiliş Sonuçları

Çekilişlerden 4 gün sonra İNG Bank Teknosa çekiliş sonuçları açıklanacak. 14 Ocak tarihi itibari ile sitemizde kazananlar listesini yayınlayacağız. Listede adınız olması durumunda ödülünüzü almak için İNG Bank tarafından aranarak size özel davetiye iletilecek. Bu davet ile Teknosa çekiliş sonuçları arasındaki şanslı kişi olduğunuzu basına açıklayacaklar. Yine basın ile birlikte size sadece Teknosa mağazalarında geçerli olan kazandığınız ödül tutarı yazılı çekinizi verecekler.

Teknosa Hediye Çeki Kullanım Süresi

İNG Bank Teknosa Kampanyası

İng Bank aracılığı ile kazandığınız Teknosa hediye çeki kullanım süresi 15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında geçerli olacaktır. Çekiliş sonuçlarını yine 14 Ocak günü sabahı Güneş gazetesinden de takip edebilirsiniz.

ING Bank 2019 kampanyası sonuçları TV kanalında verilmesi planlanmadı. Resmi gazete ve internet sitesinden de aynı zamanda İNG Teknosa çekiliş sonuçları sorgulama yapabileceksiniz. Sitemizden de kazanan 15 Teknosa talihlileri yayınlanacak. Umuyoruz ki kazanan siz olursunuz. Ancak bu çeki nakit paraya çevirmeniz yada satmaya kalkmanız yasal olarak yasaktır. Çek üzerinde sizin adınız yazacağı için başkası çeki kullanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz