Ana Sayfa Krediler Burgan Bank 10.000 TL Online Kredi Başvurusu

Burgan Bank 10.000 TL Online Kredi Başvurusu

Burgan Bank 10.000 TL Online Kredi Başvurusu

Burgan Bank 2019 yılı kredi kampanyalarını açıkladı. Acil nakit ihtiyacınız için Burgan Bank 10.000 TL online kredi başvurusu yaparak onay alabilirsiniz. Hızlı sonuçlanacak Burgan Bank ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Formu doldurarak istediğiniz kredi tutarını gönderin hemen paranızı alarak ihtiyacınızı karşılayın. Burgan Bank online kredi başvurusu detayları.

<h3> En Ucuz İhtiyaç Kredisi </h3>

Geri ödemesi en düşük kredi olarak bilinen Burgan Bank 10.000 TL tutarına kadar kullanılabilen dijital kredi. %2.65 faiz oranı ile 36 aya kadar taksitlendirme yapabiliyorsunuz. 2019 yılına faizlerin durulması ile başladık. Yıllık maliyet oranı %45,59 maliyet ediyor. Örnek verecek olur isek ; 10.000 TL online kredi kullanmanız durumunda 12 ayda taksitleri 1015 TL, 18 ayda 738 TL tl aylık taksit, 24 ayda aylık 602 TL ve 36 ay vade yapılması durumunda aylık taksitleri 470 TL oluyor. En ucuz ihtiyaç kredisi Burgan Bank dijital kredi seçeneklerinde bulunuyor.

En Ucuz İhtiyaç Kredisi

<h4> Burgan Bank Güvenilir mi ? </h4>

Burgan Bank kurulmuş özel banka olup TMS üyesidir. Diğer bilindik bankalar ne kadar güvenilir ise Burgan Bank aynı seviyede güvenilirdir. Burgan Bank avantajı reklam bütçesini kendi müşterilerine hizmet olarak sunmaktadır. Bu yüzden düşük faizli kredi kullanımı için çok uygun bankadır. Dezavantajı ise çok fazla sayıda şubesi ve ATM makinesi bulunmaması kullanımını zorlaştırmaktadır. Türkiye de bulunan bankaların tümünde 50.000 TL tutarına kadar devlet güvencesi vardır. Bu yüzden aklınzıda şüphe olmadan Burgan Banka güvenebilirsiniz. Eğer Burgan Bank kredi kullanımı için şüpheleriniz var ise zaten parayı alan siz olacağınız için aklınızda güven problemi olacak taraf siz değilsiniz. Burgan Bank güvenilir mi diye aklınzıda şüphe dahi oluşmasın.

Burgan Bank Güvenilir Mi

<h4> Burgan Bank Kredi Seçenekleri </h4>

Gayrimenkül sahibi iseniz ipotek karşılığı 75.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Faiz oranı 2,65 oranı ile bir kere ipotek ettiğiniz eviniz üzerinden her zaman kredi çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak konut kredisi kullanım masraflarını yapmanız gerekecek. İhtiyaç kredisi 10.000 TL tutarına kadar yine 2,65 aylık faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Ptt kredisi ile anlaşması da olan Burgan Bank oldukça güvenilir bankadır.  PTT kredisine sms ile de başvuru yapabilirsiniz. PTT Burgan Bank ihtiyaç kredisi oranı %3 faiz üzerinden işlem görmektedir. Ancak PTT şubelerinden yapılabilecek kredi başvurusu ve ödemeleri için yine PTT şubelerinin yaygınlığından yararlanabilirsiniz. Burgan Bank online kredi başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz