Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? ING Bank Telefon Numarası Güncelleme ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

ING Bank Telefon Numarası Güncelleme ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda ING Bank’ta hesabı olan müşteriler için çok önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Evde durduğumuz bu günlerde internetten alışveriş yapmak epeyce yaygınlaşmış bir durum haline geldi. Bununla birlikte para gönderme işlemlerinin çoğu artık internet bankacılığı üzerinden yapılmaya başlandı. Peki internet bankacılığına giriş kısmında sorun mu yaşıyorsunuz ya da internetten bir alışveriş yaptığınız esnada 3D güvenlik şifresi telefona gelmiyor mu? İşte bu soruların çoğunun cevabı telefon numaranızın güncel olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Bazı durumlarda müşteriler cep telefonlarını farklı operatörlere taşımaktadır. Bazı durumlarda ise telefon numaralarını değiştirmektedirler. İşte bu gibi durumlarda telefonlarınızı mutlaka tekrardan bankanız aracılığı ile güncellemeniz gerekmektedir. Telefon numaranız aynı kalsa bile operatörünüz değiştiği için bankanız güvenlik gerekçesi ile sizlerden güncel olmasını ve aynı hattı kullandığınızı belirtmenizi istemektedir. Şimdi gelin sizlerle birlikte telefon numaranızı nasıl güncelleyebileceğinize birer göz atalım.

ING Bank Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Olur?

ING Bank hesabınızda kayıtlı olan cep telefonu numaranızı güncellemek istiyorsanız birkaç adımla bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. 

ING Bank hesabınızda kayıtlı telefonunuzu güncellemek için şubelere gitmeden direkt ATM’leri kullanarak halledebilirsiniz. Bununla birlikte ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 600  numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz. Ya da en yakın ING Bank şubesine giderek telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Bu işlemi internet bankacılığı üzerinden yapamazsınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz