Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Enpara Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Enpara Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Enpara özellikle de para gönderme bir diğer deyişle EFT işlemlerinde oldukça ön plana çıkan bir banka olmuştur. Enpara ile birlikte oldukça kolay bir şekilde para gönderme işlemleri yapılmaktadır. Ama para gönderme işlemleri için bankanıza kayıtlı olduğunuz cep telefon numarası ise oldukça önemlidir. Eğer cep telefon numaranız değiştiyse ve sizler de bu numarayı güncellemediyseniz internet bankacılığına giriş sırasında epeyce sorun yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte internet üzerinden alışveriş yapmanız durumunda yine telefonunuza ihtiyacınız vardır. Eğer telefon numaranız değiştiyse ve farklı bir numara üzerinden işlem yapmak istiyorsanız bu numarayı bankaya kayıtlamanız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda sorun yaşayan Enpara kullanıcıları için bizler de bu yazımızda nasıl telefon numaranızı değiştirebileceğiniz ve nasıl güncelleyebileceğinizden bahsedeceğiz.

Enpara Telefon Numarası Güncelleme ve Değiştirme Nasıl Yapılır?

Enpara telefon numarası güncelleme işlemlerini bankaya giderek rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesinden yapacağınız birkaç işlem ile birlikte enpara cep telefon numaranızı değiştirmiş olacaksınız.

Cep telefonunuzu güncelleme işlemlerinizi ATM’ler üzerinden yapmanız mümkün değildir. Özellikle de güvenlik gerekçesiyle buna izin verilmemektedir. Zamanı olmayan ve bu tarz işlemlerini telefon ile halletmek isteyen kişilere ise imkan tanınmıştır. Enpara müşteri hizmetleri 0850 222 36 63 numara üzerinden ulaşım sağlayabilir ve var olan numaranızı bu numara üzerinden değiştirme ve güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bu numarayı aramalısınız. 

6 YORUMLAR

  1. 2223663 ile görüşme yaptım videolu bilgi paylaşımı mail adreslerime yönlendirme yapıldığı söylendi hesabımı kontrol edemiyorum telefonumu mail adreslerimi nasıl değiştirecem ne zamandır çözemedim hadi hayırlısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz