Fastpay ile Ulaşım Kart Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Fastpay ile Ulaşım Kart Yüklemesi Nasıl Yapılır?
5 Şubat 2020 14:51
0
A+
A-

Bugün sizler için Fastpay ile ulaşım kart yüklemesi nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz. Son zamanlarda kullanım oranının ciddi anlamda arttığı Fastpay ile artık ulaşım kart yüklemesini de kolayca yapabileceksiniz. 

Ulaşım kart yüklemesini nasıl yapacağınıza değinmeden önce bilmeyenler için fastpay nedir ve hangi özellikleri vardır sorularına cevap verelim.

Fastpay Nedir?

Teknoloji ile birlikte Fastpay uygulaması da hayatımızın içine girdi. Artık Fastpay uygulaması ile birlikte herhangi bir bankanın müşterisi olmadan, para yatırabilecek, para çekebilecek ve diğer tüm işlemlerinizi yapabileceksiniz. Üye iş yerlerine yapacağınız ödemelerde de herhangi bir kesinti ile karşılaşmanız mümkün değildir. 

Aynı zamanda Fastpay ile ulaşım kart yüklemesi yapabilir, cep telefonunuza ücretsiz para gönderebilir ve online oyun ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizlerle birlikte Fastpay ile nasıl ulaşım kart yüklemesi yapabileceğinize değinelim.

Fastpay İle Ulaşım Kart Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Aşağıda yer alan adımlarla rahatlıkla ulaşım kart yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. 

  1. fastPay uygulamasını cep telefonunda açtıktan sonra hızlı işlemlerim kısmından ‘Ulaşım Kartına TL Yükle’ sekmesini seç.
  2. Yüklemek istediğin ulaşım kartını seç.
  3. Mavi Kart ya da İndirimli Kart fark etmeksizin, ulaşım kartının üzerindeki numarayı tuşla veya QR kod (kare kod) taratarak kartını tanımla.
  4. Yüklemek istediğin tutarı ilgili alana girdikten sonra parayı transfer edeceğin hesabı seç.
  5. Doğrudan fastPay uygulamasına tanımlamış olduğun herhangi bir bankaya ait kredi kartından transfer işlemini gerçekleştirebileceğin gibi, fastPay hesabında bulunan bakiyenden de ödemeni gerçekleştirebilirsin.
  6. Hesabı seçtikten sonra yüklemeye onay ver. Yüklediğin tutarın karta yansıması için biletmatik ve online talimat noktalarına kartını dokundur ve süreci tamamla.

Yukarıda yer alan adımları tekrarladıktan sonra rahatlıkla yükleme işlemleriniz tamamlanmış olacak. Yükleme işleminizi tamamlandıktan sonra ulaşım kartınızı seyehatlerinizde kullanabilirsiniz. Fastpay ile yapabileceğiniz işlemler ise bununla sınırlı değil. Diğer işlemler hakkında bilgi almak için lütfen diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Bununla beraber oyun ödemeleri ve cep telefonunuza nasıl para göndereceğinizi merak ediyorsanız sitede bulunan diğer yazılarımıza göz atmanız yeterli olacaktır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.