Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? HSBC Bankası Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır

HSBC Bankası Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır

Bu yazımızda birçok tüketicinin sorun yaşadığı bir konu hakkında bilgilendirme yapacağız. Sizlerin de bildiği gibi bazı durumlarda internet bankacılığına erişim yapamamaktasınız. Bu durumlardan en yaygın olanı ise telefon güncelleme sonrasında olanlardır. Telefon numaranızı farklı bir operatöre ya da farklı bir numaraya taşırsanız bankada bulunan telefon numaranızı güncellemeniz gerekmektedir. Çoğu tüketici özellikle de numarayı farklı operatörlere taşıdıktan sonra numarasının aynı kaldığını ve bundan dolayı da internet bankacılığına kolay bir şekilde erişebileceğini düşünmektedir. Ama bu durum mümkün değildir. Telefon numaranızı farklı bir operatöre taşıdığınızda da bankada bulunan ve kayıtlı olan numaranızı mutlaka güncelleme yapmanız gerekmektedir. Eğer HSBC bankasında hesabınız var ise ve nasıl güncelleme yapacağınızı merak ediyorsanız bu yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgilendirmeleri gerçekleştireceğiz.

HSBC Bankası Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

HSBC bankası hesabında kayıtlı olan numaranızı güncellemek istiyorsanız en yakın HSBC bankasına gidebilirsiniz. Oraya gittiğinizde size bir takım evraklar imzalatılacak ve cep telefonu numaranız da bu şekilde güncellenmiş olacaktır. 

Eğer bankaya gitmek istemiyor ve işlerinizi direkt olarak halletmek istiyorsanız en yakın HSBC ATM’lerine giderek de telefon numarası güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında da cep telefonunuzdan HSBC müşteri hizmetleri numarasını arayarak bizzat cep telefon numaranızı güncellettirmek istediğinizi karşı tarafa bildirmeniz çok önemlidir. Bunlar dışında internet bankacılığından güncelleme işlemi yapılmamaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz