Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? QNB Finansbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

QNB Finansbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

QNB Finansbank özellikle de kredi kartı kullanıcılarına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bundan dolayı da bu bankanın müşterileri ciddi oranlarda kredi kartı ve banka kartı kullanmaktadır. İşletmeciler daha çok kendilerine müşteri çekmek istiyorlarsa, günümüz şartları içerisinde POS cihazı edinmeleri artık şart olmuş gibi bir şeydir. 

Aşağıda QNB Finansbank POS cihazınızı nasıl alabileceğinizi ya da var olan QNB Finansbank POS cihazınızı nasıl iptal edebileceğinize dair bilgiler sunacağız. 

QNB Finansbank POS Cihazı Nasıl Alınır?

QNB Finansbank POS cihazı almak istiyorsanız mutlaka işletmenizin tescil edilmiş olması gerekmektedir. 

QNB Finansbank POS cihazı başvurularınızı internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. https://www.qnbfinansbank.com/kobi/kobi-pos-cozumleri/pos internet sitesine girdiğinizde alt kısımda bilgileri doldurmanız istenecektir. Bu belgeleri doldurduktan sonra banka sizinle direkt olarak iletişime geçecektir. Bununla beraber eğer isterseniz de müşteri hizmetleri üzerinden de POS cihazı alım başvurusu yapabilirsiniz.

Ya da QNB Finansbank şubelerine gidip KOBİ bölümlerinden isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. QNB Finansbank da 4 POS çeşidi bulunmaktadır. Dial-up POS, ADSL POS, Mobil POS, Yazarkasa POSlardan hangisini istediğinizi ve özelliklerini müşteri temsilcilerine yöneltirseniz onlar sizlere yardımcı olacaklardır. 

  • Dial Up Pos: Kredi kartları ve banka kartları ile yapılan alışverişlere ait bilgileri, telefon hattı ile elektronik ortamda aktararak satış yapılmasını sağlar.
  • ADSL POS: POS ile yaptığınız tüm işlemleri ADSL hattı üzerinden çalışan ADSL POS ile yapabilirsiniz.
  • Mobil POS: POS ile yapabildiğiniz tüm işlemleri kablosuz, GSM ve GPRS hattı üzerinden çalışan Mobil POS ile heryerden yapabilirsiniz.
  • Yazarkasa POS: Yeni Nesil ÖKC, yazarkasa ile POS cihazlarının özelliklerini bütünleşik ya da kablolu bağlantılı ile bir arada bulundurabilmekte olup, Yeni Nesil ÖKC ile ilgili tüm düzenlemeler ve teknik özellikler GİB tarafından belirlenmektedir. Yeni Nesil ÖKC, sektörde Yazarkasa POS olarak anılmaktadır.

QNB Finansbank POS Cihazı Nasıl İptal Edilir? 

Var olan POS cihazınızı iptal ettirmek istiyorsanız, QNB Finansbank müşteri hizmetler 0 850 222 0 900 telefon üzerinden iptal işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da en yakın şubeye giderek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz