Ana Sayfa Bankacılık Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bu yazımızda son zamanlarda çok kullanılan internet bankacılığı konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Garanti bankasının internet bankası kullananlara da önemli avantajlar sağlamaktadır. İnternet bankacılığı şifresini aldıktan sonra rahatlıkla online işlemlerini kullanabileceksiniz. Çünkü para alıp, gönderme, fatura ödeme gibi işlemleri de oldukça önemli olmaktadır. 

Şimdi gelin beraber, Garanti BBVA internet bankacılığı şifre alma işlemlerinizi nasıl yapacağınız konusunda önemli bilgiler vereceğiz. 

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır

Garanti BBVA internet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız, belli başlı noktalara dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. İnternet bankacılığı şifresini aldıktan sonra birçok işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. 

Garanti BBVA internet sitesine girdiğinizde şifremi unuttum kısmının altında ilk kez şifre almak istiyorum butonu vardır. O butona tıklamanız gerekecektir. Daha sonra kısımda güvenlik ve işlemler için gerekli olan bilgileri girmeniz gerekecektir. En son ise yeni parolanızı belirleyebilecek ve rahatlıkla Garanti BBVA internet bankacılığı şifresini rahatlıkla alabileceksiniz. Şifreyi alırken kesinlikle yanınızda başka kişilerin olmamasına özen göstermelisiniz.

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma

Eğer sim kartınızı farklı bir operatöre geçirdiyseniz, sim kartınız bankanız tarafından güvenlik gerekçesiyle bir süreliğine bloke konulacaktır. Eğer bloke ile karşı karşıya kalırsanız, internet bankacılığını da kullanamazsınız. Bunun için mutlaka sim kart blokenizi kaldırmanız gerekecektir.

Garanti Bankası hesabınızın olduğu SIM kartınız bloke olmuşsa; 444 0 333 numaralı Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek SIM kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Sim kart blokenizi kaldırdıktan sonra rahatlıkla internet bankacılığını kullanabilirsiniz. 

Garanti BBVA Unutulan Şifre Yenileme

Eğer Garanti BBVA internet şifrenizi unuttuysanız, sizlere bu noktada yardımcı olacağız. 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak yeni şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz Kart > Şifre İşlemleri > Şifre Belirleme-Değiştirme adımından şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifrenizi yeniledikten sonra yeni şifreniz ile hesabınıza rahatlıkla bağlanabilir ve tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Şifrenizi yenilerken bir başka kişilerle paylaşmamanız gerekecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz