Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Güvenli yatırımın yeni adresi: Binomo

Güvenli yatırımın yeni adresi: Binomo

Teknolojinin durmak bilmeyen gelişimi, pek çok alanı olduğu gibi yatırım ekosistemini de dijitalleştiriyor. Yatırım yapmak ve ek gelir etmek isteyen pek çok kişi, sermayesi ile dijital ortamda yatırım yapıyor. Söz konusu internet üzerinden yapılacak işlemler olduğunda en temel kriter ise güvenlik olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada güvenilir online ticaret platformları için arayışlar sürerken son zamanların en çok tercih edilen online ticaret platformlarından biri olan Binomo, güvenli yatırımın yeni adresi olarak konumlanıyor. Peki, Binomo hangi özellikleri ile güven veriyor?

133 ülkede günde 1 milyona yakın yatırımcı tarafından kullanılıyor

Yeni nesil bir yatırım aracı olarak 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren Binomo, yatırım yapmak isteyen herkese dünya borsalarından dövize ve emtialara kadar hesap tipine göre 60’dan fazla varlığa yatırım yapma imkanı sunuyor. Türkiye dahil 133 ülkede faaliyet gösteriyor ve tüm dünyadan günde yaklaşık 1 milyon kişi platform üzerinden işlem yapıyor. Platform üzerinden bir haftada yapılan işlem adedi ise 36 milyona ulaşmış durumda.

Yatırımcı olmayı öğretiyor

Binomo, daha önce yatırım yapmamış ancak bu yolda adım atmak isteyen kişilerin de minimum yatırımlarla ticaret yapmaya başlamasının önünü açıyor. Bunun için yüksek miktarlarda gelir kaybı gibi risklerin önüne geçerek insanlara nasıl ticaret yapılacağını öğretiyor. Bu kapsamda sunduğu demo hesaplar ile  kullanıcılara 8 bin TL’lik bir tutar tanımlayarak yatırımcının herhangi bir harcama yapmadan kendisini test etmesine imkan veriyor.Yatırımcı adayının en doğru varlıklara en doğru yatırımı yapması için ise strateji önerileri ile destek de veriyor. Böylece kullanıcıya iyi bir yatırımcı olabilmesi için gerekli deneyimi kazandırıyor. Akabinde yatırımcılar, gerçek hesaba geçerek diledikleri üyelik modeli kapsamında gerçek yatırımlar yapabiliyor ve ek gelir elde edebiliyor.

Ödemeler, üst düzey güvenlikle yapılıyor

Binomo üzerinden yapılan yatırımlar ve bu yatırımlardan elde edilen kazançların ödemeleri için üst düzey ek güvenlik seviyeleri kullanılıyor. Platforma para aktarımının banka kartlarıyla gerçekleştiği Binomo’da 3D Secure olarak adlandırılan güvenlik seviyesi kullanılıyor. Uluslararası Finans Komisyonu’nda Kategori “A”üyeliği bulunan Binomo, bu kapsamda  platform üzerinden yapılan tüm işlemler için güvenlik koruması garanti ediyor. Gerçek hesap ile ilerleyen kullanıcılar, yatırım için Binomo üzerinden para yatırmak istediklerinde ise banka kartı ve elektronik cüzdanlar gibi pek çok güvenli ödeme aracını kullanabiliyor.

Her yerden hızlı işlem yapmayı sağlıyor

Binomo, sunduğu güvenli yatırım imkanının yanında her yerden hızlı işlem yapabilme özelliğiyle de yatırımcı ve yatırımcı adaylarının tercih sebebi oluyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile ister bilgisayardan ister mobil cihazlardan internetin olduğu her yerde yatırım yapılmasına izin veriyor. Hem IOS hem de Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamasıyla da yatırım deneyimini ceplere taşıyor.

Binomo ile güvenli yatırıma başlamak için htpps://binomo.com.tr adresini ziyaret etmek veya App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmek yeterli oluyor.

Binomo yatırım araçları konusunda uyarıyor:

Her yatırım aracında olduğu öncelikle temel ve teknik bilgiye sahip olmak gerekiyor. Diğer yatırım araçları gibi Binomo da garanti kazanç sunmuyor. Yapılan işlemler sonucunda doğru işlemlerle ek gelir elde etmek mümkün olduğu gibi yanlış işlemlerde gelir kaybı da yaşanabiliyor. Bunu bilerek yatırım ekosistemine dahil olmak oldukça önemli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz