Vakıfbank WorldPuan Kullanılan İnternet Siteleri

Vakıfbank WorldPuan Kullanılan İnternet Siteleri
14 Haziran 2019 01:46
16
A+
A-

Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları alışveriş yaptıkça WorldPuan kazanmaktadır. Kazanılan puanlar biriktirilerek bir sonraki alışverişlerde kullanılabilir ve çok fazla puan biriktirilmesi durumunda alışveriş bedavaya gelmektedir. Bu yazımızda ise Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu internet sitelerini ve alışveriş noktalarını detaylıca yazacağız.

Vakıfbank Worldpuan

Vakıfbank’ın Mastercard, Visa ve TROY ödeme sistemlerinde çalışan altıdan fazla kredi kartı hizmeti bulunmaktadır. Klasik, Gold, Platinum, Express, TercihKart ve Sanal Kredi Kartı adındaki bu hizmetlerden gerekli şartları sağlayan herkes yararlanabilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarıyla yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Vakıfbank World Üye İş yeri sınıfına giren tüm noktalarda yapılan harcamalarda taksitli işlem yapılabileceği gibi puanda kazanmak mümkündür. Diğer iş yerlerinde ise sadece puan kazanılmaktadır ve ödemeler tek çekim olarak yapılabilmektedir. Kazanılan puanlar herhangi bir alışverişte kullanılabilir.

Vakıfbank kredi kartlarıyla yapılan işlemlerden 2 WorldPuan kazanılmaktadır ve 1000 Worldpuan 5 TL’ye tekabül etmektedir. Bankanın mevcut kampanyalarından yararlanarak hem daha çok WorldPuan kazanabilir hemde ilgili işlemi belirli oranlarda indirimle gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve mobil uygulama aracılığıyla mevcut WorldPuan’lar görüntülenebilir. Diğer yandan, kredi kartı ekstrelerinde de mevcut puanlar görüntülenmektedir. 0850 222 0 724 müşteri hizmetlerini de arayarak mevcut puanınızı ve puanların ne zamana kadar geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

WorldPuan Geçerli İşletmeler

WorldPuan’ın geçerli olduğu süper marketlerin başında Bizim Toptan, Carrefour SA ve A101 gibi işletmeler gelmektedir. Akaryakıt istasyonu olarak ise WorldCard kullanıcıları Total ve Petrol Ofisinden (PO) yaptıkları alışverişlerde puan kazanabilmektedir.

Hepsiburada, ebebek, biletix ve sahibinden gibi internet sitelerinde de WorldPuan geçerlidir. Giyim mağazası olarak ise Puma, Nike, Adidas, Hummel, Colin’s ve KİP gibi neredeyse popüler tüm mağazalardan yaptığınız alışverişlerde WorldPuan kazanabilirsiniz.

WorldCard ile alışveriş yapmadan önce ilgili işletmenin çalışanına kartın geçerli olup olmadığını sorabilirsiniz. Bazen POS cihazları çalışmadığı için alışveriş farklı bir bankanın POS cihazından yapılabilir ve bu durumda taksitli seçenek fırsatı geçerli olmamaktadır.

Vakıfbank’ın kredi kartı müşterilerine olan fırsatları resmi internet adresinde yer almaktadır. Örneğin, SGK ödemelerinde taksit imkanı ve Transfer hizmetlerinde %50’ye varan indirim gibi kampanyalar güncel olmakla birlikte kampanyalar sürekli olarak değişmektedir.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.