Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere İş Bankası Telefon numarası güncelleme işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda önemli bilgiler vereceğiz. Öncelikle korona ve Covid 19 zamanlarında birçok tüketici banka işlerini evlerinden yapmaya başladı. Para gönderme, kredi işlemleri ve alışveriş gibi birçok işlem artık internet üzerinden yapılıyor. Bu işlemleri yaparken bir anda telefonunuza mesaj gelmeme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu sorunlarla karşılaşma nedeniniz telefonunuzun güncel olmamasıdır.

Telefonunuzu başka bir operatöre taşıdığınız zaman kullandığınız bankanız güvenlik gerekçesiyle aynı numaraya mesaj göndermeyi keser. Numaranız aynı kalsa bile telefon numaranızı bankanız aracılığı ile güncellemeniz gerekmektedir. Yoksa herhangi bir banka işlemini gerçekleştirmeniz pek de mümkün olmayacaktır. Şimdi sizlerle İş Bankası telefon numarası güncelleme işlemlerinizi nasıl yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatalım.

İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

İş Bankası telefon numaranızı güncellemek için en yakın İş Bankasına gidebilirsiniz. Numara güncellemek için T.C. kimlik numaranız ile beraber bankomatlardan sıra aldıktan sonra numara değiştirme işlemi yapılacaktır. Ama bu işlem sırasında mutlaka yanınızda kimlik kartınız olması gerekmektedir. Güvenlik gerektiren bir durum olduğu için yanınızda kimlik kartı bulunmadan bu işlem yapılamaz. 

Bununla birlikte 444 08 50 numaralı telefon üzerinden İş Bankası müşteri hizmetlerinden de telefon numarası değiştirme ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik aşamalarını geçtikten sonra numara değişimi ve güncellemesi yapılabilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz