Ana Sayfa Finans-Piyasalar Ekonomik Krizde İşyeri Açmak Mantıklı Mı 2019 ? Açılır Mı

Ekonomik Krizde İşyeri Açmak Mantıklı Mı 2019 ? Açılır Mı

Ekonomik Krizde İşyeri Açmak Mantıklı Mı 2019 Açılır Mı

Ekonomik krizde ne iş yapılır 2019 krizi için beyin fırtınası. İşsizliğin arttığı Türkiye Ekonomisi yaratıcılığımızı zorlayarak ekonomik krizde işyeri açmak mantıklı mı sorusunu soruyor. Peki ekonomik krizde ne iş yapılır 2019 Türkiye ekonomisine uygun işler ve ekonomik krizde iş yeri açılır mı fikirleriniz nedir ?

Ekonomik Krizde İşyeri Açmak

Kriz ortamları ticaret pazarını yeniler ve yeni iş sektörleri oluşturur. Piyasada ayıklama görevini görür. Ancak sıkışmış piyasada tutunmak krizde iş yeri açmak isteyenler için tabi zordur. Eğer sektörü iyi belirlerseniz iş yapacağınız garantidir. Örnek olarak azalan gelir sisteminde kişiler harcamalarından kısmak zorundadır. Sizde onlara ekonomik ürünler sunabilirseniz pahalı ürün tedarikçileri zarar ederken siz kar edebilirsiniz. Bu gün bakkalda örnek olarak 10 lt içme suyu 5 TL den markete giriyor ise siz onu 4,80-4,90 TL bandında sunabilirseniz krizde iş yapmış olursunuz. Ya da lüks restoran açmak yerine gelir kaybı yaşayanlara özel kaliteli ancak ucuz restoran sunabilmeniz yine sizin için fırsattır. Krizler ülkelerde değişimler yaratır. Siz bu değişimde halkın ihtiyacını tam olarak anlayabilmeli ve ona göre ekonomik krizde işyeri açmak konusunda düşünmelisiniz. Zor olduğu kadar fırsatların çok olduğu bir zaman dilimidir.

Ekonomik Krizde İşyeri Açmak

Ekonomik Kriz 2019

Türkiye ekonomik kriz 2019 çok ağır olacağı yönünde ekonomist görüşleri ağırlıkta. TL değer kaybı döviz karşısında oldukça fazla. Seçimlerden önce borçların ötelenmesi ve piyasaların etkilenmemesi için yoğun çaba sarf ediliyor. Bazı ekonomist görüşleri 31 mart seçimlerinden sonra dolar ne olur konusunda çok karamsarlar. Türkiye 1 yıl içerisinde çok ağır dış borç ödemesi yapacak. Bu da yoğun döviz talebi demek. Arz talep karşılığında ise TL değer kaybedecek. Umuyoruz düşünülenin aksi olur ve paramız değer kazanır. Ancak USD/TL 2019 paritesi için pek parlak görülmüyor. Ekonomik krizde işyeri açmak mantıklı mı neye göre ? Ekonomik krizde işyeri açmakta amaç para kazanmak ise Bugün yatıracağınız paranın değer kaybını da göz önünde bulundurun. İşinize yatıracağınız paranın dolar ederi 2019 dolar beklentisi karşısında değer kaybedecektir. Kazancınız paranın değer kaybını da karşılaması gerekiyor. Ekonomik krizde iş yeri açılır mı derseniz eğer oluşan kaosta bir fırsat yakaladı iseniz beklemeyin ve devlet desteği ile elinizi güçlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz