Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Denizbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Denizbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl İptal Edilir?

Denizbank bireysel müşterilerine de kurumsal müşterilerine de önemli fırsatlar sunmaktadır. Son zamanlarda POS makinesi ihtiyacının artmasının nedeni genellikle müşterilerin kartla ödeme yapmasından kaynaklanmaktadır. Eskiye oranla nakit ödemeler ciddi oranda düşüş sağlamıştır. Bundan dolayı birçok iş yeri kendine ait POS makinesi talebinde bulunmaktadır. 

Denizbank kartlarına sahip müşteri sayısı da ciddi oranda fazladır. Yeni müşteriler kazanmak ve eski müşterilerini kaybetmek istemeyen iş yerleri Denizbank POS cihazı talebinde bulunmaya başlamışlardır. Eğer sizler de Denizbank POS cihazınızın nasıl alınacağını merak ediyor ve var olan Denizbank POS cihazınızı iptal ettirmek istiyorsanız, sizlere alt kısımda nasıl yapacağınızı açıklayacağız.

Denizbank POS Cihazı Nasıl Alınır?

Denizbank POS cihazı başvurularınızı internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ya da yakında bir Denizbank şubesi var ise bu şubeye giderek POS cihazı başvurusunda rahatlıkla bulunabilirsiniz. 

Eğer Deniz bankasının üye iş yeri sahibi iseniz, online başvuru yöntemini tercih edebilirsiniz. Online başvuru sistemine girerek, hem işletme sahibi olarak kendi bilgilerini, hem de iş yerinin bilgilerini girerek form doldurması ve bu formu yine online olarak elektronik ortamdan bankaya iletmesi gerekmektedir. Bu sayede başvuruyu alan banka değerlendirme sürecini başlatmakta ve kısa süre içerisinde işletme sahibine dönüş yaparak POS cihazı kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bu oldukça kısa süren işlemlerdir.

Eğer Denizbank üye iş yeri değilseniz, bankaya giderek üye iş yeri formunu doldurmanız gerekmektedir. 

Denizbank POS Cihazı Nasıl Kapatılır?

Var olan Denizbank POS cihazınızı kapatmak ve iade etmek istiyorsanız, sizlere vereceğimiz bilgilerle bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer var olan POS cihazınızın iptalinin sağlanmasını istiyorsanız, en yakın Denizbank şubesine gitmeniz gerekecektir. Bu sayede gerekli işlemleri hızlıca gerçekleştirerek iptal işlemini kısa bir süre içerisinde halledebilirsiniz. 

Ayrıca POS destek hattı üzerinden de iptal ve iade işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Üye iş yerlerinin kullanabildiği Denizbank POS arıza numarası 444 0 802’dir. Öte yandan Denizbank POS iade işlemi için de söz konusu bu hat üzerinden bilgi alınabilmekte ve iade talebinde bulunulabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz