Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Bank Pozitif ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Bank Pozitif ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Bank Pozitif kullanıcıları yanlarında kart olmadan nasıl para yatıracakları ve nasıl para çekebileceklerini oldukça merak etmektedirler. Bu konuda sizlere önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Bank Pozitif kullanıcıları ATM’den nasıl kartsız para yatırabileceğinizi göstereceğiz. 

Bank Pozitif kullanıcıları olarak ATM’den rahatlıkla bu işlemleri yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun var ise müşteri hizmetleriyle ya da banka görevlileriyle görüşerek bu sorunları halledebilirsiniz. Telefon No. 44 44 365. E-posta. mesajmerkezi@bankpozitif.com.tr mail adresi ya da telefon numaraları üzerinden rahatlıkla müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Bank Pozitif ATM’den Kartsız Para Yatırma

Bank Pozitif ATM’den kartsız para yatırma işlemlerini yapmak istiyorsanız, rahatlıkla yapabilmeniz için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak para çekme işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. 

 1. Kartsız işlem menüsü ile para yatırma menüsüne geçin.
 2. İlgili bölüme TC numaranızı yazın.
 3. Parayı yatırmak istediğiniz hesap numarasını girin.
 4. Açıklama bölümünü boş bırakabilirsiniz. Ya da yatıracağınız paranın nedenini yazabilirsinz.
 5. Para yatırma haznesine yatırmak istediğiniz parayı koyun. (Burada paranın kağıt olması, yırtık eskimiş, yıpranmış ve ıslak olmaması gerekir.)
 6. Daha sonra açılan sayfadan onay verin.

Yukarıda yer alan adımları tekrarlayarak rahatlıkla Bank Pozitif ATM’den kartsız para yatırma işlemlerini rahatlıkla yapabilmeniz mümkün olacaktır. 

Bank Pozitif ATM’den Kartsız Para Çekme

Bank Pozitif ATM’den kartsız para çekebilme mümkün olmaktadır. Aşağıda yer alan adımları uygun bir şekilde uygularsanız para çekme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

 1. Giriş kısmına ya da kartsız işlemler kısmı var ise o kısma tıklamalısınız. 
 2. Kartsız İşlem menüsü ile para çekme bölümüne tıklamalısınız.
 3. Tc numaranızı ve telefon numaranızı ilgili bölümlere ATM’den yazın.
 4. Cep telefonunuza gelen şifreyi sonraki sayfada yazın.
 5. Daha sonra para çekme kısmını onaylamalısınız. 
 6. Paranız size verildikten sonra bilgi fişi de sizlere verilecektir. 

Sistemdeki telefon numaranız ile TC numaranızın kayıtlı olması halinde bu aşamadan sonra para haznesinden paranızı alabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz