D-Smart Müşteri Hizmetleri

D-Smart Müşteri Hizmetleri
24 Şubat 2021 16:00 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2021 10:58
2
A+
A-

Ülkemizde ünlü teknoloji firmalarının arasında yer alan D-Smart müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. 2007 yılında İstanbul’da kurulan D-Smart o günden bugüne bizlere hizmet vermektedir. 

D-Smart Hakkında

2018 yılında Demirören Holding’in himayesi altına giren D-Smart yaptığı yayınları Türksat 3A ve 4A uydularını kullanarak yapmaktadır. Bu yayınlar sayesinde Türkiye’nin en çok sevilen markaları arasına girmeyi başarmıştır. Bugün ki genel merkezi İstanbul Bağcılar ilçesindedir. Fatura yönünden televizyon ve internet faturalarını aynı kâğıtta ödemenizi sağlamaktadır. 

Geçtiğimiz her gün içeriklerini veya hatalarını geliştiren D-Smart müşteri memnuniyetine önem vermektedir. İnternet servisine 2010 yılında başlayan D-Smart’ın bugünlerdeki dijital hizmetleri:

  • D-Smart Film ve Dizi HD
  • National Geographic 
  • Discovery Grupları
  • Yaşam
  • Çocuk
  • Spor
  • Radyo
  • Müzik 

Kanalları gibi 240’dan fazla kanalda hizmet vermektedir. Bunlardan 92 tanesi HD kalitede hizmet vermektedir. Bunlarla birlikte internet üzerinden D-Smart GO abonelerine farklı hizmetlerde bulunmaktadır. Telefon, bilgisayar, tablet ve uydu alıcıları ile istediğiniz yerde D-Smart’ın içeriklerine ulaşabilirsiniz. Bilgilendirme yönünden D-Smart ne hizmet vermektedir?

D-Smart Online Bilgi

D-Smart müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla bu çalışmasında 7/24 müşterilerine yardımcı olmaktadır. D-Smart kendi oluşturduğu web sitesiyle müşterilerine her bölmesinden yardımcı olabilir.

Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, hesaplarınız bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilir, paket fiyatlarına bakabilir ve bulunduğunuz konuma en yakın D-Smart şubesini öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Superbox Müşteri Hizmetleri

Çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz Bu sayede mağazalardan işlemlerinizi hızlıca halledebilir ve bilmedikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. D-Smart müşterilerine çağrı merkezinden yardım eder mi?

D-Smart Çağrı Merkezi 

Aradığınız bilgi web sitesinden öğrenemediyseniz D-Smart çağrı merkezini arayarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. D-Smart çağrı merkezi numarası 0850 266 0000‘dır. Böylelikle haftanın 6 günü (Pazar hariç) sizlere saat 10.00 – 18.00 arasında yardımcı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir! QNB Finansbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

D-Smart Online İşlemler

D-Smart Online İşlemler’e kayıt olup giriş yaptıktan sonra ‘Destek’ menüsünden ‘İşaret Dili Desteği’ bölümünden görüntülü görüşme ile aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından D-Smart’a ulaşabilirsiniz. Bu hizmetlerle müşterilerinin saygısını çabucak kazanmaktadır, her gün farklı çalışmalara sizlerin karşısına çıkmaktadır ve ülkemizde hızla büyümektedir. 

D-Smart sizlere farklı yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan D-Smart Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan D-Smart’a işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere D-Smart hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. D-Smart Tarihine, Müşteri Hizmetlerine, online bilgilere, çağrı merkezine ve numaralarına kadar bahsettik. D-Smart hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.