Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Halk Bank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Halk Bank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Halk Bank ATM’den kartsız para yatırma ve para çekme işlemleri için oldukça hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür. Halk Bankası ülkemizde en çok kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Bundan dolayı da sizlere önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Halk Bankası ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla para yatırma ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Halk Bank ATM’lerinden Hesaba para yatırma (kartlı/kartsız), kredi kartı borç ödeme (kartlı/kartsız), havale (kartlı/kartsız), fatura ödemeleri (kartlı/kartsız) gibi işlemler rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemlerin yanın sırasında Halk Bank ATM’den kartsız para yatırma işlemlerini alt kısımda gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Halk Bank ATM’den Kartsız Para Yatırma 

Halk Bank ATM’den kartsız para yatırma işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, alt kısımda yer alan bilgileri düzenli bir şekilde yaparsanız, para yatırma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

  1. Bank24 klavyesindeki ”GİRİŞ” tuşuna basın.
  2. Menüden “Para Yatırma” seçeneğini seçin.
  3. T.C. kimlik numaranızı yazın ve doğruluğunu teyit edin.
  4. Para yatırmak istediğiniz hesap numarasını yazın.
  5. Görüntülemek istediğiniz açıklama seçimini yapın.
  6. Yatırmak istediğiniz banknotları sağ alt bölümdeki üniteye yerleştirin(*).
  7. Gelen onay ekranındaki bilgileri kontrol ederek “EVET” tuşuna basın. Banknot ilave etmek isterseniz “para ekleme” tuşuna basın.
  8. İşleminiz tamamlanınca yaptığınız işlemin detaylarını gösteren bilgi fişini alabilirsiniz.

Halk Bankası ATM’den Kartsız Para Çekme

Halk Bankasından nasıl rahatlıkla para yatırabileceğinizi yukarıda göstermiştik. Şimdi sırada Halk Bankası ATM’den nasıl kartsız para çekebileceğinizi göstereceğiz. 

Halkbank kartsız işlem menüsünde sunulan para çekme limiti ise günlük 500 TL’dir. Bank24’lerden yatırım ve çekim işlemlerinde 5 TL’den itibaren işlem sağlanmaktadır. 10, 20, 50, 100 ve 200 TL banknotları ile tek seferde maksimum 40 adete kadar yatırım veya çekim işlemi yapılabilir.   Kartsız İşlemler menüsüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra bilgilerinizi girerek para çekme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Halk Bankası ATM’den Kartsız para çekme limiti gösterildiği gibi 500 TL olmaktadır. Bu limitten daha fazla para çekebilmeniz mümkün olmadığını unutmayınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz