Ziraat Maximum Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Ziraat Maximum Kart Yenileme Nasıl Yapılır?
3 Mart 2020 05:52 | Son Güncellenme: 26 Şubat 2020 15:35
0
A+
A-

Ziraat Maximum kart yenileme işlemleri için sizlere önemli bir yazı hazırladık. Bu yazımızda;

Kartınızın kaybolması, kartınızın kırılması, kartınızın çizilmesi, kartınızın manyetiğinin bozulması, kartınızın son kullanma tarihinin gelmesi ve bununla beraber kartınızın çalınması gibi durumlarda kartınızı yenilemeniz gerekecektir. Kartınızı yenilemek için aşağıda yer alan bilgileri kullanmanız yeterli olacaktır.

Kartınız geldikten sonra şifre belirleme işlemlerini yapmanız gerekecektir. Kartınızın şifre işlemlerini gerçekleştirdikten sonra yeni kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yeni kartınızın güncel adresinize gönderileceğini unutmayınız. Bunun için bankanızda adresinizin güncel bir şekilde bulunuyor olması gerekecektir. 

Ziraat Maximum Kart Yenileme İşlemleri Adımları Nedir?

Ziraat Maximum kart yenileme işlemleri için müşterilerinden 10 TL almaktadır. Şubelere yeni kart başvurusu yapabilirsiniz: Kredi kartı hizmeti aldığınız bankanın herhangi bir şubesine giderek durumu anlatabilir ve yenisini talep edebilirsiniz. En yakın şubelere giderek rahatlıkla bu durumu belirtmeniz gerekecektir. 

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz: Kredi kartı konusunda hizmet aldığınız bankanın şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak “kartım kırıldı” şeklinde konuşmanız yeterli olacaktır. Bu ifadeleriniz sonrasında sizlere birkaç güvenlik sorusu sorulacak ve başvurunuz alınacaktır. Kartın size ait olduğu teyit edildikten sonra gerekli işlemler başlatılacaktır.

Adresinizin güncel olması gerektiğini de unutmayınız. Eğer adresiniz güncel değilse, yenilemeniz gerekecektir. 444 00 00 – 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile zamana ve mekana bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi 7 gün 2​4 saat telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.