Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Denizbank fastPay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Denizbank fastPay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Denizbank’ın başarılı bir dijital uygulaması olan fastPay birçok avantaja sahip bir hizmettir. Sahip olduğu özelliklerle BKM Express ile birçok benzerliğe sahip bu uygulamada birçok farklı kredi kartı aynı anda kullanılabilir. Uygulamaya tanımlanan kredi kartları sayesinde anlaşmalı noktalardan alışveriş yapılabileceği gibi kredi kartlarının yapabileceği tüm işlemlerde yapılabilir.

fastPay Para Yükleme

fastPay uygulamasını kullanabilmek için hesaba para yüklemeniz gerekmektedir. Para yükleme işlemi herhangi bir Denizbank ATM’sinden yapılabileceği gibi tanımlanan bir kredi kartı aracılığı ile de yapılabilir. fastPay uygulamasına bakiye yüklendiğinde EFT ve Havale gibi işlemler kolaylıkla yapılabilir. Para gönderme işleminde ise paranın gönderileceği kişinin cep telefon numarasını tanımlamak yeterlidir.

fastPay Uygulamasının Detayları

fastPay uygulaması sayesinde para çekme, TL yükleme, fatura ödeme, Kredi Kartı ödeme, şans oyunları ve İnternet üzerinden alışveriş yapma gibi işlemlerin hepsi yapılabilir. fastPay uygulamasının en büyük avantajı ise alışveriş yaparken herhangi bir kredi kartı bilgisi girmenin gerekmemesidir.

Uygulamanın diğer bir özelliği ise Denizbank müşterisi olmanın zorunlu olmamasıdır. Para gönderilmek istenen kişi içinde aynı özellik geçerlidir.

fastPay Kredi Kartı Tanımlama

Mobil uygulamaya da sahip fastPay’e kredi kartı tanımlamak çok kolaydır. Cüzdanım Menüsüne geldikten sonra “Kredi Kartı Ekle” sekmesini tıklayarak kredi kartı ekleyebilirsiniz. Bu uygulamaya birçok farklı kredi kartı ekleyebileceğiniz gibi dilediğiniz bir kartı favori olarak ekleyerek de kullanmanız mümkündür. 3D Secure güvenlik sistemini içeren bu uygulama sayesinde yapılan tüm işlemler cep telefonu onayı gerektirmektedir. Kredi kartı eklendikten sonra uygulama, kartı deneme amacıyla 1 TL çekmekte ve bu tutarı geri iade etmektedir.

fastPay Günlük Limitleri

fastPay uygulamasının günlük para transfer limiti 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Kişi Denizbank müşterisi değilse işlem başına yapabileceği transfer limiti 490 TL iken günlük toplam limit 1990 TL’dir. Bankamatikten para gönderme işlemlerinde de günlük limit aynıdır. Para çekme limiti ise Denizbank müşterileri için 2000 TL iken bankanın müşterisi olmayanlar için 490 TL limit bulunmaktadır.

fastPay Nasıl Kullanılır?

Android ve iOS gibi platformlardan bu uygulama indirildikten sonrada fastPay’e kayıt olabilirsiniz. SMS yolu ile de kayıtın mümkün olduğu bu uygulamaya KAYIT boşluk T.C. Kimlik Numarası ve belirlenen Pin kodunu yazarak 3280’e SMS yollayarak da kayıt olabilirsiniz.

Kısacası fastPay kullanımı ücretsiz bir uygulamadır ve oldukça güvenlidir. Yapılan tüm işlemler Denizbank güvencesi altındadır ve 3D Secure güvenlik sistemi olduğu için sisteme kayıtlı cep telefonundan onay alınmadan işlemler yapılmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz