Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? QNB Finansbank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

QNB Finansbank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Mobil bankacılığın hayatımıza derinlemesiyle girmesiyle birlikte para yatırma ve para çekme işlemlerinde neredeyse kart kullanımı oldukça aza inmiştir. Bu anlamda zor zamanlarda para yatırmanıza ve para çekmenize yardımcı olabilecek önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Bazı müşterilerimiz kartsız para yatırma ve para çekme konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu yazımızı dikkatli okuyan müşteriler bu işlemleri rahatlıkla yapabileceklerdir. Yalnız bunu yaparken sizlere önemli bir bilgi vermekte fayda olduğunu düşünüyoruz. 

Tanımadığınız insanlardan yardımcı almamanız gerektiğini unutmamalısınız. Banka müşterilerinden ya da çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

QNB Finansbank ATM’den Kartsız Para Yatırma 

QNB Finansbank ATM’den kartsız para yatırma konusunda önemli bilgiler vereceğiz. 

QNB Finansbank, kartsız olarak para yatırma noktasında da müşterilerine önemli bir imkan sunmaktadır. Bu işlem de son derece basit olup, banka müşterisi olmayanlar tarafından dahi yapılabilir. Bahse konu işlem için ATM’den kartsız işlemler bölümüne giriş yapılması ve ilgili adımların takip edilmesi yeterli olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, paranın gönderileceği hesabın doğruluğundan emin olunmasıdır.

Para gönderme işlemi için QNB Finansbank tarafından 5 TL ile 15 TL arasında komisyon talep edilebilir.

Kartsız işlemler kısmına tıklamanız ve işlemleri ona göre yapmanız gerekmektedir. 

QNB Finansbank ATM’den Kartsız Para Çekme

QNB Finansbank ile ATM’den kartsız para çekmek için mobil bankacılık kullanmanız gerekmektedir. Mobil bankacılık yardımıyla rahatlıkla para çekme işlemini yapabilirsiniz. Altta yer alan bilgileri doğru uygularsanız, para çekme işlemini başarıyla tamamlamış olursunuz. 

  1. Mobil uygulamaya girilerek, para çekme bölümüne gelinir.
  2. Burada para çekilecek hesap ve çekilecek tutar belirlenir.
  3. ATM’de 8 tuşuna basılır ve QR kodun ekrana gelmesi sağlanır.
  4. Gelen kod uygulamaya okutulur ve böylece para çekme işlemi tamamlanmış olur.

Karekod ile para çekme işlemi genel olarak bu şekildedir ve son derece güvenlidir. Fakat bu işlem için mobil uygulama kullanmanın zorunlu olduğu unutulmamalıdır. Para çekme işlemlerini tamamlayamazsanız ve sorun ile karşılaşırsanız, mutlaka müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz