Ana Sayfa Kartlar Yapı Kredi Worldcard Limit Arttırma ve Düşürme

Yapı Kredi Worldcard Limit Arttırma ve Düşürme

Yapı Kredi bankası sunduğu ayrıcalıklarla son zamanlardan kendinden sıkça söz ettiren bir banka olmuştur. Öyle ki avantajları ve fırsatları tek bir tuşla artık sizlere iletebilmektedir. Bundan dolayı da birçok insan artık Yapı Kredi bankasını kullanmaya başlamıştır. Ama kullanan kişilerin akıllarına bazen şöyle sorular gelebilmektedir. Limit arttırma ve limit düşürme işlemlerimi ben nasıl yapacağım sorularına bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Aşağıda yer alan bilgilerle kolaylık limit arttırma ve düşürme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Eğer ödemelerinizi düzenli yapmıyorsanız limit düşürme işlemi için bilgi alabilir ve kredi kartınızın limitini düşürmek için talimat verebilirsiniz. Gelin sizlerle birlikte Yapı Kredi Worldcard limit arttırma ve düşürme adımlarına bakalım.

Yapı Kredi Worldcard Limit Arttırma 

Eğer ödemelerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştiriyorsanız ve var olan limitiniz sizlere yetmiyorsa, limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bankanızın buna onay vermesi için mutlaka zamanında ödeme yapıyor olmanız gerektiğini unutmayınız.

  • Yapı Kredi internet & mobil şube: Yapı Kredi Bankası’nın intrenet şubesi (https://www.yapikredi.com.tr) veya mobil şubesine giriş yaparak kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Mobil şubeye giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kredi kartları > Limit Değişikliği menüsüne gelerek kart limitinizi yükseltebilirsiniz. İnternet şubesinden ise Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri menüsü üzerinden kredi kartı limit değişiklik talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444’ü arayarak 1 – 2 – 1 tuşlarına bastıktan sonra ilgili menüde kredi kartı limit deişiklik talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıca Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek limit arttırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. 

Yapı Kredi Worldcard Limit Düşürme

Eğer var olan kredi kartı limitiniz sizlere fazla geliyorsa ve bu limiti düşürmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları tekrarlamanız yeterli olacaktır. 

Yapı Kredi banka şubelerine gelerek limiti düşürmek istediğinize dair talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır. 

Aynı zamanda da 444 0 444 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak limitinizi azaltmak istediğinizi müşteri hizmetleri yetkililerine bildirmeniz gerektiğini de unutmayınız.  

Yukarıda var olan adımlarla rahatlıkla Worldcard limit düşürme ve yükseltme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz