Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Bonus Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Garanti BBVA Bonus Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Garanti Bankası Türkiye’de yoğunlukla kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Doğuş Holding’in bankaya ortak olmasıyla birlikte Garanti Bankasının yanına BBVA kısaltması da eklenmiştir. Bu yazımızda sizlere Garanti BBVA bonus kart sanal kart oluşturma ve limit belirleme konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. 

Nasıl sanal kart oluşturacağınıza değinmeden önce sanal kart nedir sorularına cevap vermeye çalışalım.

Garanti BBVA Bonus Sanal Kart Nedir?

Garanti BBVA Bonus sanal kart limitini sizlerin belirlediği ve limit doğrultusunda rahatlıkla kullanabileceğiniz, fiziksel değeri olmayan elde tutulur bir kart olarak belirlenmeyen bir karttır. Bu kart 16 haneli kart bilgisi ve güvenlik kodunun yazdığı sanal bilgilerden oluşan kredi kartına (sanal ön ödemeli kredi kartı ) denir. 

Garanti bankası Bonus kartına sahip iseniz rahatlıkla sanal kart oluşturabilirsiniz ve rahatlıkla internet üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.  Garanti BBVA Bonus sanal kart nasıl oluşturulur ve nasıl limit belirlenir bununla ilgili önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Garanti BBVA Bonus Sanal Kart Oluşturma

Garanti Bankasından sanal kart oluşturmak için ihtiyacınız olan Garanti BBVA Mobil uygulamasıdır. Garanti Bankası oluşturmak için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Bu uygulamaya sahipseniz sanal kart açmak şu adımları izleyebilirsiniz. 

  1. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrana geliyoruz. Altta bulanan menüden Başvurular bölümünü seçiyoruz. Daha sonra Kart sekmesine giriyoruz.
  2. Açılan ekranda en aşağı kaydırın ve Tüm Kartlar seçeneği seçin. Daha sonra Sanal Kart menüsünü seçin.
  3. Sanal kart alanını seçtikten sonra bilgilendirme ekranı gelecek en altındaki Başvur butonuna tıklayınız. Sonraki adımlarda onayı da verdikten sonra sanal kartınız hazır hale gelecektir. 

Bunun yanı sıra telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak sanal kart oluşturmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Hızlı bir şekilde sanal kartınız oluşturulacak ve rahatlıkla alışverişleriniz de kullanmaya devam edebileceksiniz. 

Garanti BBVA Bonus Sanal Kart Limit Belirleme

Garanti BBVA Bonus Sanal kart limiti belirlemek için online işlemlere girerek sanal kart kısmına tıklamalısınız. Daha sonra limiti bu sekmede belirleyerek limitiniz kadar alışverişlerinizde kullanmaya devam edebileceksiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz