Ana Sayfa Kartlar Cardfinans Kart Borcu (Ekstre) Taksitlendirme

Cardfinans Kart Borcu (Ekstre) Taksitlendirme

Kredi kartı hepimizin günlük hayatında alışkanlık haline getirdi bir ödeme aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıya büyük avantaj sağlayan kredi kartı, nakit harcama yapmanıza gerek kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirme imkanı sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. Günümüzde kredi kartı kullanımı o kadar yaygınlaştı ki birden fazla kredi kartı olanların sayısında büyük bir artış var. Peki bu kadar borcun altından nasıl kalkılabilir? Bu sorunun cevabını aradığımızda kredi kartı borcunu taksitlendirme seçeneği ile karşılaşıyoruz.

Kredi Kartı Borcunu Taksitlendirme 

Daha önce de söylediğimiz gibi kredi kartı günlük alışverişlerimizde bile sıklıkla yer verdiğimiz bir ödeme aracı. Tabi bu durumda da borçlarını ödemekte zorlananlar aklımıza takılıyor. Alışverişlerin bilinçli olarak yapılmaması, kredi kartı limitinin bireyin gelirine uygun belirlenmemiş olması gibi faktörlerle birlikte tüketici kredi kartı borcunu ödemekte zorluk çekiyor. Borç ödemedeki düzensiz davranışı kredi notunu düşürmesine hatta kara listeye alınmasına sebep olabiliyor. Bu olumsuz durumlardan kaçınmak için yapabileceklerimizi araştırdığımızda kredi kartı borcunun taksitlendirilebileceğini görüyoruz. Bu taksitlendirme belirli faiz karşısında bireyin gelir düzeyine göre aylık ödemelere ayrılabiliyor. Böylelikle kredi kartı sahibi borçlarını kolayca ödeyebilmenin yolunu bulmuş oluyor.

Cardfinans Kredi Kartı Sahibi Kullanıcıları Borcunu Nasıl Taksitlendirebilir?

Cardfinans kredi kartına sahip olan kullanıcıların kredi kartı borçlarını erteleyebilmeleri için gerekli başvuruları yapabilmelerinde çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Öncelikle müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyu onlarla paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine 0 850 222 0 900 numarasından ulaşabilirsiniz. ET yazıp 2273’e gönderirseniz ise QNB Finansbank tarafından aranmanızı sağlayabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise internet bankacılığı aracılığı ile taksitlendirme işleminizi gerçekleştirmenizdir. İnternet bankacılığına girip giriş yaparak kredi kartınızı seçip ardından borcumu taksitlendir seçeneğini seçerek kredi kartı borcunuzu taksitlendirme imkanı bulabilirsiniz.  Taksitlendirmenizi gerçekleştirmek için başvurabileceğiniz bir diğer yöntem ise QNB Finansbank ATM’lerini kullanmak olabilir. 

QNB Finansbank kredi kartı sahiplerinin kredi borcunu taksitlendirmeleri için bankanın sunduğu fırsatlar ve şartlar vardır. Bunları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Birden fazla kredi kartı sahibi olan müşteriler, her kart için ayrı ayrı taksitlendirme işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Taksit işleminin yapılması için asgari tutarın ödenmiş olması gerekmektedir. 
  • Taksitlendirme 250 lira ile 100.000 lira arasındaki borçlar için yapılmaktadır. 
  • Ek kartlar için taksitlendirme işlemi yapılamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz