Ana Sayfa Krediler Anadolubank Kredi Başvurusu ve Şartları

Anadolubank Kredi Başvurusu ve Şartları

Büyük oranda yerli sermaye ile 1977 yılında faaliyetlerine başlayan Anadolubank’ın bireysel ve kurumsal müşterilerine özel olarak sunduğu kredi hizmeti bulunmaktadır. 112’den fazla şubeye sahip banka, 26 farklı ilde faaliyet göstermektedir. Şube sayısını sürekli olarak arttıran banka finans ve bankacılık sektöründeki pazar hacmini de giderek arttırmaktadır.

Ülkemizde faaliyet göstermek için gerekli tüm lisanslara ve izinlere sahip Anadolubank’dan uygun faizlerle kredi ve kredi kartı hizmeti alabilirsiniz. Bu yazımızda ise Anadolubank kredi başvurusu ve şartlarını detaylıca inceleyeceğiz.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi

Anadolubank’ın İhtiyaç, taşıt, konut ve KMH hizmeti bulunmaktadır. Bankadan kredi alabilmek için 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Çekilen krediler tatil, beyaz eşya, elektronik eşya, eğitim ve diğer harcamalarda kullanılabilmektedir. Banka başvurularını şube üzerinden almakla birlikte İnternet şubesinden de başvuru kabul etmektedir. Yüksek tutarlarda kredi ihtiyacı bulunanların en yakındaki Anadolubank şubesine gitmesi gerekmektedir.

Anadolubank Kredi İçin Gerekli Evraklar

Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi belgelerden herhangi birisi talep edilmektedir. Özel sektör çalışanlarının maaş bordrosunu başvuru esnasında yanında bulundurması şarttır. KOBİ sahibi veya serbest meslek çalışanları ise vergi levhası ve son yıla ait bilanço ve mizanlarını bankaya vermek zorundadır.

Anonim Şirket veya Limited Şirket sahipleri ise beyanname ve vergi levhalarının yanında ek olarak ticaret sicil gazetesini de başvuru esnasında yanında bulundurmalıdır. İkametgah adresi ve kefil de talep edilen şartlar arasındadır.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Masrafları

Bankadan alınan tüm kredilerde hayat sigortası şartı bulunmakla birlikte faiz oranları %2,65’tir. Bu oran 12 ay vadeli ihtiyaç kredilerindeki faiz oranlarıdır. 10.000 TL tutarındaki bir kredinin 12 ay vadeli olarak çekilmesi durumunda toplam borç 12.235 TL olmaktadır. Aylık ödemeleri 1015 TL olan bu kredilerden 50 TL tahsis ücreti alınırken komisyon talep edilmemektedir. 10.000 TL’lik kredide kefil talep edilirken herhangi bir ipotek talep edilmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz