Ana Sayfa Krediler MTV Taksit Yapılır mı Nasıl ?

MTV Taksit Yapılır mı Nasıl ?

MTV Taksit Yapılır mı Nasıl

Motorlu taşıtlar vergisi 2019 yılında ağır zamlar gördü. 1.6 motor hacmine sahip Symbol, Citroen, Fiat gibi alt sınıf kabul edilen araçların bile yıllık vergisi 1800 TL olunca MTV taksit yapılır mı nasıl yapılıyor ? Hangi banka MTV taksitlendirmesi yapıyor 2019 kampanyası dahilinde kaç taksitte ödenebiliyor ?

Her banka kendi bünyesinde MTV ödemesini taksitlendirebiliyor. Bankaya göre farklılık gösteriyor. Kullandığınız bankanın özelliklerini tek tek inceledik.  MTV borcunusu 5 ayrı taksite kadar bölebilir siniz. Kredi kartı ile MTV borcu ödeme avantajından yararlanmak için 31 ocak tarihine kadar kullanmalısınız. 31 Ocak tarihine kadar geçerli MTV taksitlendirme kampanyalarını detaylı inceledik. Hangi kart MTV taksit yapılır mı kaç taksite bölüyor inceleyelim.

İş Bankası Maximum Kart Mtv Taksitlendirmesi

3 eşit taksitte ödeme imkanı sunan Maximum kart Mtv ödemesi kampanyası 31 ocakta son bulacak. Gib.gov.tr adresinden 2 yada 3 taksit olarak seçebileceğiniz ödeme seçenekleri bulunuyor. İş cep uygulaması yada internet şubesi üzerinden de yapabilmeniz mümkün. İş Bank müşteri hizmetleri üzerinden ise MTV taksitlendirme yapmanız mümkün değildir.

Maximum Kart Mtv Taksitlendirmesi

Worldcard MTV taksitlendirmesi 3 Ay

Sadece ATM, online bankacılık ve Gib.gov.tr üzerinden yapacağınız ödemeler için geçerlidir. MTV borcunuz ne olursa olsun Ocak ödemesini 3 taksite kadar bölebilirsiniz. Yapı Kredi bankası Worldcard aracılığı ile ATM yada internet şubesi üzerinden ödeyenlere ek olarak Sonax 570 TL değerindeki boya koruma ve parlatma hizmeti 270 TL. Otopratik bakım hizmeti ise %50 indirimli olarak kartınıza tanımlanıyor. Worldcard sahipleri mtv taksit yapılır mı diye merak ediyordu.

Garanti Bankası MTV 3 Taksit Nasıl Yapılır ?

Garanti Bankası aracılığı ile Gelir İdaresi Başkanlığından vergi borcunuzu 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Alo Garanti 444 0 333 nolu müşteri hizmetlerini arayarak taksitlendirme yapabilmeniz mümkün. Gib adresinden de 3 taksit yapabiliyorsunuz ancak garanti bankası online hizmetlerinden ise sadece 2 taksit yapabiliyorsunuz. 31 Ocak MTV taksitlendirmesi yapmak için son gün.

Garanti Bankası MTV 3 Taksit Nasıl Yapılır

Akbank Axess Kredi Kartı MTV Taksit

Axess kredi kartına MTV taksitlendirmesi yapabilirsiniz. Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kart sahipleri 3 taksit yapmak için gib.gov.tr adresini kullanabilirler. Müşteri hizmetleri üzerinden de hizmet veren uygulamaya süresi bitmeden başvuru yapın. Kredi kartınızın kesim döneminden sonra ödeyeceğiniz için son günü beklememekte fayda var.

Card Finans MTV Ödemesi 2 Taksit

Kredi kartınız ile aracınızın vergisini yatırmak mı istiyorsunuz ? Taksit yapmak en iyisi. Card Finans sahipleri kredi kartına 2 taksit ile ocak ayı MTV borcunu yatırabilir. Parapuan aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Enpara kredi kartları da puanlarını kullarak MTV ödemesi yapabiliyor.

Card Finans MTV taksitlendirme

Halkbank MTV Borcu Ödemesi 5 Taksit

Motorlu taşıtlar verginizin ocak ayı taksitini 5 aya bölebilirsiniz. Paraf Card ile MTV borcunu ödeyen herkese lastik.com sitesi üzerinden 4 al 3 öde kampanyası tanımlanıyor. MTV borcunuz eğer 500 TL nin altında ise sadece 3 taksite kadar izin verilmektedir. Paraf Card ile MTV borcu taksit ile ödenecektir. Peşin ödeme seçeneği olmayacaktır. Hesabınızdaki nakit paranız ile peşin ödeme yapabilirsiniz.

TEB Bonus kart ile MTV Borcu Taksitlendirmesi

Teb kartı sahipleri de zamlanan MTV borçlarını taksitlendirerek öteleyebilecekler. Teb Worldcar kredi kartı ile gelir idaresi başkanlığı sitesi üzerinden yapacağınız ödemelerinizi 3 taksite bölme imkanınız bulunuyor. Hiçbir faiz ödemeden bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus kart ile MTV Borcu Taksitlendirmesi

Ziraat Bank Maximum Kart MTV Ödemesine 3 Taksit

Maximum kart kullanıcıları da Ziraat Bank kredi kartı aracılığı ile 3 taksit ödeyebilir. Motorlu taşıtlar verginizi cezaya girmeden ocak sonuna kadar ilk taksitini yatırmak zorundasınız.

Kredi kartı sahipleri mtv taksit yapılır mı diye merak ediyor. gib.gov.tr internet adresi üzerinden taksitli olarak araç vergisini yatırabilmekteler. Her kredi kartına göre farklılık gösteren bonus kart, maximum, axess hangi bankayı kullanıyorsanız size özel mtv taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz