Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Ziraat Bankası Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Ziraat Bankası Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en çok kullanılan bankalarından biridir. Müşteriler de sunduğu kolaylıklar ve imkanlardan dolayı Ziraat Bankası’nı oldukça çok tercih etmektedir. Eğer sizler de Ziraat Bankası’nı tercih edip, kart istediyseniz bu noktadan sonra sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 

Birçok banka müşterisi kartlarını teslim aldıktan hemen sonra hemen kullanmaya çalışırlar. Bu oldukça yanlıştır. Çünkü kartınızı teslim aldıktan hemen sonra kullanamazsınız. Sadece kartınızı şifre belirledikten sonra kullanabilirsiniz. Şifreyi nasıl belirleyeceğinizi ve dikkat etmeniz gereken noktaları bu yazımızda sizlere belirteceğiz. 

Şifreyi belirlerken herkes tarafından kolayca tahmin edilebilir bir şifre belirlememeniz gerekmektedir. Şifrenizin doğum tarihiniz ya da tuttuğunuz takım gibi herkes tarafından bilinen bir şey belirlememeniz gerekmektedir. Şifrenizi belirledikten sonra yapmanız gereken bir diğer önemli nokta ise ATM’lere giderek şifrenizin onayını yapmanız gerektiğidir. 

Şifrenizi belirledikten sonra en yakın Ziraat Bankası atmlerine giderek, şifrenizi onaylattırabilirsiniz. Şifrenizi onaylattırdıktan sonra rahatlıkla alışveriş işlemlerinde, para yatırma ve para çekme gibi işlemleri çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma Yöntemleri

Bu yazımızda Ziraat Bankası banka kartı ve kredi kartı şifre alma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Eğer şifrenizi unutursanız, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Hemen sizlere yeni şifre belirlenecek ve yeni şifre ile birlikte alışverişlerinize devam edebileceksiniz. 

1. Müşteri Hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak (0850 220 00 00) siz de kredi kartınıza yeni şifre alabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerini 7/24 istediğiniz zaman arayabilir ve hemen şifre oluşturabilirsiniz.

3. Banka Şubesinden: Size en yakın Ziraat Bankası şubesinden kredi kartınıza şifre alabilirsiniz.

2. Sms ile: SIFRE yazdıktan sonra aralarında bir boşluk olacak şekilde “kartınızın son 6 hanesi, anne kızlık soyadınızın son 2 harfini yada doğum yerinizi, kartın arkasında bulunan 3 haneli kodu” yazarak 4757’ye kısa mesaj gönderin. Doğum yeriniz veya anne kızlık soyadı Türkçe karakter içeriyorsa Türkçe karakter kullanarak yazılmalıdır. (Örnek: KAHRAMANMARAŞ, IĞDIR vs.)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz