Ana Sayfa Krediler Ziraat Bankası 0.98 Faizli Konut Kredisi Nasıl Alınır

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Konut Kredisi Nasıl Alınır

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Konut Kredisi Nasıl Alınır

Vakıfbank gibi Ziraat Bankası 0.98 faizli konut kredisi nasıl alınır, faizlerin bu kadar yüksek olduğu dönemde 0.98 ile konut kredisi nasıl kullanılır? Devlet faizlerin düşmesi için yoğun çalışma içerisinde. Faizlerini Tayyip Erdoğan çağrısına rağmen düşürmeyen özel bankalara inat devlet bankaları düşük faizli konut kredisi uygulamasını başlattı.

En Düşük Konut Kredisi

Devlet bankaları konut kredisinde fazlası ile yardımcı oluyor. Vakıfbank’ın ardından Ziraat Bankası da 0.98 faizli konut kredisi vermeye başladı. Toplam 500.000 TL ye kadar desteklenen konut kredisine bireysel başvuru yapabilirsiniz. 2018 yılında zorlu ekonomik süreçten geçen Türkiye piyasayı hareketlendirmek önemli için çalışmalar yapıyor. Yüzde 2 nin altında taşınmaz kredisi bulunmadığı günümüzde yüzde 1 in altında uygulanan rakamlardan sizde yararlanabilirsiniz. Herkesin merak ettiği ise şartları nedir peki.

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Konut Kredisi Şartları Nedir ?

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Konut Kredisi

Vakıfbank 0.98 faizli konut kredisi ile benzer bir sistemi kullanıyor. Siz bir daire bulup eksper talep eder iseniz faiz oranı standart yüzde 2 üzerinden yararlanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli şart Ziraat Bankası ile anlaşmalı şirketlerden sıfır daire almanız. Proje anlaşması olsa dahi alan kişiden almak isterseniz yine standart oranlara maruz kalırsınız. En önemli şartın inşaat firmasından direk size satış olmasıdır. Sizin kendinizin başka bir daire bulması yada alan kişiden daire almanız geçerli kabul edilmiyor.

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Anlaşmalı Konutlar

Ziraat Bankası 0.98 Faizli Anlaşmalı Konutlar

Ağaoğlu Çekmeköy projesi için konut fiyatlarını marka değerinden biliyorsunuz.
Ayazma Emlak Konutları, Başakşehir.
Vadi Tepe Göl Evleri, Başakşehir.
Başkent Emlak Konutları, Çankaya.
Emlak Konut Avrupa Park Evleri, Bahçekent.
Evora evleri, Merkez Efendi – Denizli.
Evvel İstanbul, Kayaşehir.
Gebze Emlak Konutları 3. Etap.
İnistanbul, Topkapı.
Uplife, Kadıköy.
Uygun fiyatlı konutlar için şimdilik bu proje pek geçerli durmuyor. Yani parası olana konut kredisi faizi de düşük uygulanıyor. Ekonomik bir ev alalım derseniz 2 nin üzerindeki oranları kullanmak durumundasınız.

En Uygun Konut Kredisi

En uygun konut kredisi

Geliriniz yok ise sizin için taksiti en düşük konut kredisi Toki tarafından veriliyor. Aylık 269 TL ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabilirsiniz. Türkiye nin farklı illerinde projeleri bulunmakta. Toki inşaatlarının yapıldığı yerlerde satış danışmanlığı ofisi bulunuyor. Başvurunuzu yaparak gerekli evraklarınız ile site içerisinde en uygun konut kredisi sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası 0.98 faizli konut kredisi nasıl alınır diye düşünüyor iseniz önce projeye karar vermelisiniz. Fiyatları size uygun olan projenin satış danışmanları sizin yerinize kredi işlemlerinizi halletmektedir. Ancak bu evlerin sahibi olmak için önemli tutarda peşinat vermeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz