Ana Sayfa Kartlar Ziraat Bank Kart Combo Temassız Ödeme Açma ve Kapama

Ziraat Bank Kart Combo Temassız Ödeme Açma ve Kapama

Bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası bank kart combo temassız ödeme açma ve kapamanın neler olduğu nasıl açabileceğinizi anlatacağız. Ayrıca temassız özelliğin neler olduğu hakkında da önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Temassız Ödeme Nedir?

Öncelikle sizlere temassız ödemenin ne olduğundan bahsedelim. Reklamlarda gördüğünüz sadece kartın yakınlaştırılmasıyla ödeme işleminin tamamlanmasıdır. Kartınızın şifresini girmeden oldukça hızlı bir şekilde temassız ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Son zamanlarda ise temassız özelliği oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunun için kartınızın içinde çip olması lazımdır. Eğer kartınızın içinde çip var ise temassız bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bank Kart Combo Temassız Ödeme Açma

Ziraat Bankası temassız kredi kartlarınızı Bkm Express sistemine tanımlatabilir, cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreniz ile, Bkm Express’e üye olan yerlerde alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Temassız kredi kartlarınızı da Ziraat Bankası şubelerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ziraat Bank Kart Combo Temassız Ödeme Kapama

Eğer kartınızın temassız özelliğinden memnun değilseniz oldukça kolay bir şekilde bu özelliği kapatabilirsiniz. 

Birçok yeniliğiyle müşterilerine kolaylıklar ve fırsatlar sunan ziraat bankası temassız özelliği bulunan Bankkart Combo kredi kartını kullanmanız dahilinde herhangi bir kart aidatı vs. almamaktadır. Yine de kapatma ve çalınma gibi durumlarda daha öncede bahsettiğimiz gibi 0850 220 00 00 numaralı hattan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak Ziraat Bankası kredi kartı temassız özelliğini kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz