Ana Sayfa Kartlar Akbank Axess Kart Limit Arttırma ve Düşürme

Akbank Axess Kart Limit Arttırma ve Düşürme

Akbank Axess kredi kartı oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olan kartlardan biridir. Akbank ülkemizde oldukça fazla kullanılan kredi kartlarından olmaktadır. Eğer limit konusunda sorun yaşıyorsanız ya da limit arttırmak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz bilgilerle birlikte rahatlıkla limitlerinizi azaltabilir ve arttırabilirsiniz.

Eğer var olan borcunuzu da ödemekte zorluk çekiyorsanız, kart limiti düşürme işlemiyle birlikte kartınızın var olan limitini rahatlıkla düşürebilirsiniz. 

Akbank Axess Kart Limit Arttırma

Eğer Axess kart limit arttırmak istiyorsanız, aşağıda var olan adımları tekrarlamanız önemlidir. Aynı zamanda da ödemelerinizin düzenli olması gerektiğini unutmayınız. Düzenli bir şekilde ödemeyi gerçekleştirmezseniz limit arttırma işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Akbank Axess kart limit arttırmak için; 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, Akbank İnternet’i veya Akbank Şubeleri’ni ziyaret ederek limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, düzenli limit artış talimatı vererek, limitinizin otomatik olarak güncellenmesini de sağlayabilirsiniz.

Akbank Axess Kart Limiti Düşürme

Akbank Axess kart limiti fazla geliyorsa ve düşürmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları tekrarlamanız yeterli olur. Axess Mobil’i, Akbank İnternet’i , Akbank Mobil’i veya Akbank Şubeleri’ni ziyaret ederek, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, Akbank ATM’lerini kullanarak veya LIMIT, KART SON 4 HANE, AYLIK NET GELİR, İSTENİLEN LİMİT bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 4566’ya SMS göndererek limit düşüşünüz gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz