Ana Sayfa Kartlar Vakıfbank Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/Erteleme

Vakıfbank Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/Erteleme

Vakıfbank Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında gelmektedir. Özellikle de çiftçilere sunduğu kredi kartı ve kredi fırsatlarından dolayı da tüketiciler arasında favori bankalardan sayılmaktadır. Ayrıca ülkemizdeki birçok emekli aylıkları bu bankadan verilmektedir. Bankanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Worldcard olmaktadır. Worldcard binlerce tüketicinin günlük hayatta sıkça kullanılan kredi kartlarından biri olmaktadır. Bu yazımızda tüketicilerin en çok zorlandığı konulardan biri olan kredi kartı borcu erteleme işlemlerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. 

Ayrıca Vakıfbank Worldcard borcunuzu öderken zorlanıyorsanız mutlaka en kısa sürede limit azaltma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayınız. Bunun içinde sitemizde yer alan limit azaltma işlemleri makalelerinden detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Şimdi en çok sorulan sorular ve kredi kartı borç erteleme işlemlerine birer göz atalım.

Vakıfbank Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/Erteleme İşlemleri Nereden Yapılmaktadır?

Vakıfbank Worldcard kart borcu atlatma ve erteleme işlemlerini yapmak istiyorsanız internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ayrıca şubelere gitmenize hiç gerek yoktur. Vakıfbank çağrı merkezleri üzerinden de kredi kartı borç erteleme başvurusunda rahatlıkla bulunabilirsiniz. 

Erteleme işlemleri sırasında belli bir faiz oranı konulmaktadır. Bu faiz ile birlikte toplam borcunuz üzerine konulacağını unutmayın. Kredi notunuza kart borcu bakmanıza gerek yoktur. Kredi notunuza genellikle bakmazlar. Ama yine de sürekli borcunuzu ödemiyorsanız ya da borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız erteleme başvurunuz reddedilebilir. 

Vakıfbank Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma / Erteleme İşlemleri Kaç Gün Süre İle Yapılmaktadır?

Vakıfbank Worldcard kart borcu ekstre atlatma ve erteleme işlemleri maksimum 3 ay süre ile yapılmaktadır. 3 aydan daha fazla borç erteleme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmamaktadır. Dönemsel olarak da borç erteleme işlemleri değişebilmektedir. 

Vakıfbank Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma Faizleri Ne Kadar Olmaktadır?

Bankanızın uyguladığı faiz oranına ise bankanız ya da kredi kartı markanızın (örnek maximum, world vb.) internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Öte yandan kredi kartı ertelemeleri için uygulanan faiz oranı genel olarak piyasa faiz oranlarının çok üzerinden yer alıyor. Faizler değiştirebilmekle birlikte zaman zaman değişebilmektedir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz