Halkbank Paraf Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Halkbank Paraf Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?
2 Mart 2020 05:29 | Son Güncellenme: 26 Şubat 2020 16:37
0
A+
A-

Halkbank ülkemizdeki en dikkat çeken ve en çok kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Halkbank Paraf kart ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kartı kullananların akıllarına gelen en önemli sorulardan biri de kartın son kullanma tarihi geçmiş kartın nasıl yenilenebileceğidir. Kartı yenileme işlemleri için aşağıda vereceğimiz bilgileri kullanabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartınızı kaybederseniz ya da çaldırırsanız, kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan bilgileri kullanmanız yeterli olacaktır. Şimdi gelin sizlerle birlikte kart yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağına birer göz atalım. 

Halkbank Paraf Kart Kayıp Ya da Çalıntı Durumunda Nasıl Kart Yenileme Yapılır?

Halkbank Paraf kart kayıp ya da çalıntı durumunda kartınızı yenilemeniz gerekecektir. En kısa sürede 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak ya da herhangi bir Halkbank Şubesi’ne yazılı olarak başvurarak bu durumu bildirmeniz,

Bankamız tarafından kart ve şifre değişikliği yapılıncaya kadar elinizden çıkmış olduğunu bildirdiğiniz kartı bulsanız dahi kullanmamanız,

Paraf’ınızı çeşitli yerlerinden (özellikle kartın üzerinde yer alan chip’ten ve manyetik alanından) delerek herhangi bir Halkbank Şubesi’ne iade etmeniz gerekmektedir. Halkbank şubesi yetkilileri sizlere yardımcı olacaktır. 

Halkbank Paraf Kart Kart Yenileme İşlemi

Halkbank paraf kart yenileme işlemleri için yine Halkbank şubesine giderek son kullanma tarihi gelmiş kartı yenilemek için Halkbank şubelerine başvurmanız gerekecektir. Kartınız ve kimliğiniz ile birlikte gelerek yeni kart başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.