Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Ankara’da Okullar Tatil mi 6 Şubat 2020

Ankara’da Okullar Tatil mi 6 Şubat 2020

6 Şubat 2020 perşembe günü olumsuz hava koşulları Ankara’da hakim olacaktır, gerek Belediyeler ve diğer tüm resmi kurumlar tedbirlerini almış bulunmaktadır. 6 şubat 2020 Ankara okullara tatil mi? Perşembe günü kar yağmur tatili var mı? ayrıntılar bu yazımızda.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, 5 Şubat 2020 Çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren güneybatıdan başlayacak kuvvetli rüzgârın (lodos) etkisini artırarak kuvvetli ve tam fırtına (70-100 km/sa) şeklinde esmesi beklenmektedir. 

Fırtınanın, 6 Şubat 2020 Perşembe günü akşam saatlerine kadar ilimiz genelinde etkili olmaya devam edeceği beklendiğinden kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın meydana getireceği olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, çatı uçması, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenmeler, ağaç ve direk devrilmesi) vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. 

Kamuoyunun bilgisine sunulur. şeklinde açıklama yapılmıştır. Herhangi bir tatil söz konu olması halinde komu güncellenecek olup resmi açıklamalar dışında olan haberlere itibar edilmemesi gerekir Valiliğin resmi internet sitesi yada twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz