Ana Sayfa Kartlar Vakıfbank Worldcard Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Worldcard Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ülkemizde çiftçiye ve esnafa sunduğu ayrıcalıklarından dolayı oldukça dikkat çeken bankalardan biri olmaktadır. Birçok müşterinin sorduğu sorulardan biri de Vakıfbank Worldcard yenileme işlemlerinin nasıl yapıldığı olmaktadır. Biz de bu yazımızda bu sorulara cevap vermeye çalışacağız. 

Vakıfbank Worldcard, kartınız eğer kayıp olursa ya da çalınırsa bu kartın yenilenmesi gerekecektir. Eğer kartınızın son kullanma tarihi biterse de kartınızın yenilenmesi gerekecektir. Kartın yenilenmesi için başvuru yapmanız gerekecektir. Kart yenilemesi yapmadan son kullanma tarihi geçmiş bir kartı kullanmaya devam edemezsiniz. Şimdi sizler için aşağıda nasıl yenileme işlemlerini yapabileceğinizi anlatacağız. Aşağıda bulunan bilgilerle birlikte kart yenileme işlemlerini yapabilirsiniz. 

Vakıfbank Worldcard Kart Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Worldcard kart yenileme işlemleri için öncelikle neden kartınızın yenilenme isteğini göstermelisiniz. Kayıp ya da çalınma gibi durumlarda Vakıfbank Worldcard için bankanızı aramanız gerekecektir. Bankanızı 0850 222 0724 ile birlikte 444 0 724 numaralardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine kartınızın kayıp ve çalıntı olduğunu bildirmeniz gerekecektir. Kartınız bundan sonra rahatlıkla yenilenecektir. Sistemde var olan adresinize kartınız gönderilecektir. 

Bununla beraber Vakıfbank şubelerine gelerek kart yenileme başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Kartınızın son kullanma tarihi yenilenip, yeni çipli kredi kartınız sistemde var olan adresinize gönderilecektir. Kartınız geldikten sonra da şifre yenileme işlemlerini yapmanız gerekecektir. Şifre yenileme yaptıktan sonra kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz