Halkbank Paraf Kart Kart Borcu (Ekstre) Taksitlendirme

Halkbank Paraf Kart Kart Borcu (Ekstre) Taksitlendirme
24 Şubat 2020 01:43 | Son Güncellenme: 24 Şubat 2020 23:56
1
A+
A-

Günümüzde alışverişlerimizin ödemelerini kredi kartı ile ödeme eylemi giderek aartık kredi kartı günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Kredi kartı kullanıcılarına büyük fırsatlar sunuyor. Nakit paraya sahip olmadığınız zamanlarda bile alışverişlerinizi yapıp ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirme imkanı bulabiliyorsunuz. Üstelik ödemeyi hemen yapmak zorunda kalmadan. Ödemenizi kartınızın ödeme gününde gerçekleştirebilirsiniz. 

Artık kredi kartı kullanımı o kadar arttık ki birden fazla kredi kartına sahibi olan insanların da sayısı çok fazladır. Durum böyle olunca bu kadar borçlanmanın karşılığının nasıl ödeneceği merak konusu olmakta. Hatta kredi kartı borçlarıyla boğuşmak zorunda kalan insanların sayısı da aldı başını gitti. Kredi kartı borcunu ödemede zorluk yaşayan insanlar için de bir çözüm seçeneği bulunmaktadır. Bu çözüm sayesinde sahip olduğunuz borcu taksitlendirme imkanı buluyorsunuz.

Peki Halkbank Paraf Kart sahibi kullanıcıların kredi kartı borcunu taksitlendirme imkanı var mı? Şartları nelerdir ve nasıl gerçekleşir? Yazımızda bu sorulara cevap bulabileceksiniz.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Halkbank Paraf Kart kredi kartınıza ait olan kredi kartı borcunu ödeyemediğinizde taksitlendirme seçeneğini gerçekten düşünmenizi öneririz. Çünkü kredi kartınızın borcunu ödemede zorluk yaşadığınız durumlarda kredi notunuzda düşüşler yaşayacak belki de kara listeye düşme ihtimaliyle karşılaşacaksınız. Tüm bunların önüne geçebilmek adına taksitlendirme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

Taksitlendirme işleminizi gerçekleştirmek için birçok seçenek mevcut. Öncelikle bir Halkbank şubesini ziyaret ederek taksitlendirme işleminizden bahsedebilirsiniz. Banka çalışanları sizinle ilgilenecek ve taksitlendirme işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda şubeye gerçekleştireceğiniz ziyaretten daha kolay bir taksitlendirme yöntemi bulunmaktadır. Bunun için Halkbank online şubesini ziyaret etmelisiniz. Online şubeden kredi kartınızı seçmelisiniz. Ödeme seçeneklerinden taksitlendirme yap seçeneğini seçin. 6, 9 ve 12 ay taksit seçenekleri bulunmaktadır ve hepsi için aynı faiz oranı uygulanır. Bu işlem işlem için ücret ve komisyon alınmamakla birlikte sadece faiz ve BMSV uygulanmaktadır. Örneğin 1000 TL olan kredi kartı borcunuzu taksitlendirmek istediğinizi düşünelim.

6 aylık taksitlendirme yapmak istiyorsanız bunun için aylık ödemeleriniz 182,77 TL olacak ve toplam borcunuz 1097 TL olacaktır.

9 aylık taksitlendirme için aylık ödemeleriniz 126.64 TL olacak ve toplam borcunuz 1139 TL olacaktır.

Eğer 12 aylık taksitlendirme düşünürseniz aylık ödemeleriniz 98,67 olacak ve toplam borcunuz 1185 TL olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.