Ana Sayfa Krediler Taksiti En Düşük Konut Kredisi

Taksiti En Düşük Konut Kredisi

Taksiti En Düşük Konut Kredisi

Aylık 269 TL ödemeler ile konut sahibi olabilirsiniz. Devletin desteği ile taksiti en düşük konut kredisi TOKİ tarafından sağlanıyor. Kiraların 1000 TL olduğu 2019 yılında 269 TL taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Afyon, Amasya, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Bilecik, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep bölgelerinde en ucuz konut kredisi kampanyasından yararlanın. Site içerisinde montalaması yapılmış nezih bir yerde eviniz olsun.

Devlet yardımı ile Taksiti En Düşük Konut Kredisi

Dar gelirli belge sunmanız durumunda aylık 269 TL’den başlayan konut kredisi ile ev sahibi olabilirsiniz. Kiranın bile yarısı kadar olan düşük ve sabit ödemeli bu krediden yararlanın. 100 Bin TL’den başlayan ev fiyatları Türkiye’nin farklı illerinde bulunmaktadır. Sadece kırsal kesim değil büyükşehir olan illerde de TOKİ sayesinde ucuza konut alabilirsiniz. Ankara Mamak Gülseren 2018 sonuna kadar başvuru topluyor. Size çıkması durumunda 291 konuttan birisine sahip olabilirsiniz. 349 TL tutarda ödemeler yapacaksınız.

Amasya Göynücek 52 adet konutu 135.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor. Aylık ödeme taksitleri 602 TL’den başlıyor. Dar gelirliye konut müjdesi 2019 yılında devam ediyor. Afyon Dazkırı 21 adet konutu 334 TL’den başlayan taksitler ile satıyor. Bilecik ilimizde 7 katlı binalardan oluşan şehir merkezi evlerinde 6 adet konut kredisi 800 TL taksitli olmak üzere toplam bedeli 182,500 TL’ye satılıyor. Diyarbakır’da kurulan yeni şehir olarak adlandırılan altı dükkan üzeri 4 katlı evlerin satış fiyatı 182.000 TL. Toki kredisi ile 926 TL aylık sabit ödemeler ile bu eve sahip olabilirsiniz.

Taksiti En Düşük Konut Kredisi Hangisi

Toki Gaziantep başvurusu yapanlar 380 adet evden birisine sahip olacak. Aylık 402 TL konut kredisi ödeyerek kira bedelinin bile altındaki bu evlere sahip olacaklar. Devlet desteği ile Toki’den daire nasıl alınır merak edenler için dar gelirli olma zorunluluğunuz bulunuyor. Eğer üzerinize kayıtlı tapunuz yada gelir kaydınız bulunuyor ise bu ucuz evlere sahip olamazsınız. Devlet sadece ihtiyacı olanlara bu evleri vermektedir.

Toki inşaatlarının alt katında satış ofisleri bulunuyor. Bu satış ofislerine giderek form dolduruyorsunuz. Çekiliş ile ev sahibi olmaya aday oluyorsunuz. Halka açık noter huzurunda yapılan çekilişler ile hangi daireye sahip olacağınız belirleniyor. Dediğimiz gibi en ucuz konut kredisi, taksitli evlerden yararlanmak için gerçekten geliriniz olmaması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz