Ana Sayfa Krediler Vakıfbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

Vakıfbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

Kamu bankaları tarafından 30/03/2020 tarihinden itibaren dar gelirliye yönelik 6 ay ertelemeli 36 aya kadar vadeli olarak 10.000 TL olarak sunulan Bireysel Temel İhtiyaç Desteği Kredisi başvuruları alındı ve artık sonuçlanmaya başladı. Vakıfbank aracılığı ile kredi başvuru yapanların onaylanan kredi talepleri ilgili kişilere sms olarak bildirilmeye başlandı.

Vakıfbank Müşterisi Kredisi Onaylama ve Çekme

Vakıfbank İnternet Bankacılığı veya Mobil bankacılık kullanıcısı iseniz Giriş yaparak Kredilerim başlığından size SMS ile ile iletilen tutarı girerek başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. İşlem sonunda kredi tutarınız anında hesabınıza yansıyacaktır.

İşlem Sırası: Başvurularım>İhtiyaç Kredileri>Temel İhtiyaç Kredisi seçeneğini seçerek yeniden kredi başvurusu yapılıyormuş gibi giriniz ve sırayla onaylayınız.

Yine bankaya ait kullandığınız bir kredi kartı yada bankomat kartınız var ise bununla internet bankacılığı şifrenizi alıp giriş yapmak suretiyle kredini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşterisi Olmayanların Kredisi Onaylama ve Çekme

Öncelikle banka müşterisi değilseniz yine daha önce Vakıfbank’tan açılmış bir hesabınız Banka kartı yada kredi kartınız yok ise yada hatırlamıyorsanız Banka şubesine gitmeden ATM’den paranızı çekebilirisniz bunun için;

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurunuzun olumlu sonuçlanmış ve SMS gelmiş ise, VakıfBank müşterisi olup İnternet Bankacılığı tanımınızı daha önce yaptırmadıysanız Şubeye gitmeden SMS ile de İnternet Bankacılığı müşterisi olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken aralarında boşluk bırakarak VBIM, TC Kimlik No, Nüfus Cüzdanı Seri No ve İkametgah İl Trafik Kodu’nuzu yazarak 6757’ye ücretsiz olarak mesaj göndermek.

Buradan internet bankacılığına giriş işlemlerini tamamlayarak yukarıda da izah edilen işlem sırası gözetilerek süreci tamamlayınız. Paranız hesabınıza geçmiş olacaktır. Bu işlemleri tamamladıktan sona ATM’ den kartsız işlemler kısmından paranızı çekebilir, Yine başka hesabınıza EFT yapabilirsiniz.

18 YORUMLAR

  1. Bilgilendirme: Degerli Musterimiz, Isleminizi su anda gerceklestiremiyoruz. Saglikli gunler dileriz. MERSIS: 0922003497000017 B016
    Böylee yazıyor ne yapmam gerekiyor??

  2. VAKIFBANK MOBİLİ İNDİRDİM.KREDİ VADESİZ HESABA GEÇMİŞTİR DİYE ÖDEME PLANIDA EKTE MAİL VE MESAJ GELDİ.FAKAT ERTESİ GÜN YANLIŞLIKLA VAKIFBANK MOBİL SİLİNDİ .KREDİYİDE O OLMADAN KULLANAMIYORUM.ÇAĞRI MERKEZİNDEN ŞİFREYİ VE AKTİVASYON KODUNU ALABİLİRMİYİM VAKIFBANK MOBİLİ YÜKLEMEK İÇİN.

  3. Devlet destekli krediniz onaylandı İnternet bankacılığı aracılığı ile çekebilirsiniz diyor ama oradan girdiğim zaman da başvurunuz alınmıştır onay bekliyor deniliyor

  4. Ben nisan 1 de başvuru yaptım halen cevap bekliyorum benden sonra başvuru yapan arkadaşlarıma cevapları geldi mağlesef bu işler de organize

  5. Hayırlı günler ben internet bankacılığı dan giriş yapıyorum bana sms gelmesine rağmen bana diyor ki bankalarımız gereğince kredinizi onumlu sonuçlandırılmiyor dio ama SMS 5000 tanımlı destek kredisini kullanabilirsin die mesaj geliyor ne yapmam gerekiyor

  6. Arkadaşlar kimsenin şubeye gitmesine gerek yok. Banka müşterisi değilseniz cep şubeyi arayın bu ara çok uzun bekletiyor ben yaklaşık bir saat cevap verilmesini bekledim ama müşteri temsilcisi hepsini hallediyor. Vadesiz hesap ve İnternet bankacılığı şifresi veriyor. O şifreyle uygulamaya girip başvuruyu yeni uapıyormuşsunuz gibi onaylanan tutar ve vadeyle tekrar başvuru yapıyorsunuz ve hesabınıza para aktarılıyor.

  7. Çalıştığım yerde halen aktif olarak çalışmak tayim yalnız maddi sıkıntılarım var kredi başvurusu yaparsam çıkma ihtimali varmı yada çalışan kişilerin kredi başvurma hakkı varmı bizi ve merak eden kişileri aydınlatırsanız seviniriz teşekkür ederiz görüşleriniz ve yardımlarınız için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz