Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Paycell Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Paycell Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Burada Paycell ile ilgili merak edenler için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Paycell, tüm müşterilerine bir telefon numarasıyla anında farklı ödeme yöntemleri sunan Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformudur. İlk çıktığı andan itibaren birçok insan tarafından önemli kullanım oranları olmuştur ve her geçen gün Paycell kullanıcısı artmaktadır. 

Paycell Nedir?

Paycell tüm müşterilerine farklı ödeme imkanları sunan telefondan ödeme platformudur. Telefon uygulamalarından, Paycell uygulamasını kolayca indirmeniz mümkün olmaktadır. Tüm bankaların Türkiye’den alınan Visa, Master Card, Troy ve American Express markalı kredi kartları saklanabilir. 

Operatörlerinden bağımsız olarak tüm Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri, anlaşmalı üye iş yerlerinde Paycell’i kullanabilir. Turkcell müşterileri harcamalarını, faturalarına yansıtarak veya TL bakiyelerinden düşerek de gerçekleştirebilir. Paycell platformu online ve yüz yüze alışverişleri destekleyen kapsayıcı bir ödeme çözümüdür.

Cep telefonu numaranız ile kart numaranız ve diğer ödeme yöntemleriniz eşleştirilmektedir. Böylece ödemeleriniz bi’ numaranıza bakar. Tüm müşteri verileri, şifrelenerek ve güvenlik standartlarına uyumlu olarak saklanmaktadır.

Paycell’i Nasıl Kullanabilirsiniz?

Paycell adı üzerinden de olacağı gibi cep telefonu ile yapılan ödemeler olmaktadır. Paycell uygulamanızı kart numaranız ile birleştirmeniz ile birlikte rahatlıkla Paycell’i kullanabilirsiniz. Paycell ile birlikte istediğiniz zaman, bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı noktalarda kart bilgilerini işyerleri ile paylaşmadan tek tıkla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. 

Üstelik Turkcell müşterisiysen herhangi bir kart eklemeden anlaşmalı noktalarda Turkcell faturan ve/veya TL bakiyen ile de ödeme yapabilmeniz de sizlere verilen fırsatlar arasında sayılmaktadır. Ayrıca, Paycell ile cebindeki nakdi, Turkcell mağazalarından Paycell Dijital Para’ya çevirebilirsiniz.  İster Turkcell mağazalarından, ister Turkcell Çağrı Merkezi’nden, istersen de Paycell Uygulaması’ndan faturalarınızın hepsini rahatlıkla ödeyebilmeniz mümkündür. 

Paycell’i Nasıl İptal Edebilirsiniz?

Paycell’i iptal etmek isterseniz, çok hızlı bir şekilde iptal edebilmeniz mümkün olmaktadır. Eğer Paycell’i iptal etmek isterseniz, paycell uygulamasından kayıtlı kredi kartlarını istediğiniz zaman silebilirsiniz. Kayıtlı kredi kartlarını sildikten sonra, otomatik olarak Paycell uygulamasını iptal etmiş oluyorsunuz. 

Paycell’i artık kullanmak istemiyorsanız, tamamen telefonunuzdan silebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz