Ana Sayfa Krediler Halkbank Emeklilere Faizsiz Kredi

Halkbank Emeklilere Faizsiz Kredi

Halkbank Emeklilere Faizsiz Kredi

50,000 TL’ye kadar Halkbank emeklilere faizsiz kredi sunuyor. Mutlu emekli ihtiyaç kredisi adı altında emeklilerin yüzünü güldüren kredi. Halkbank emekli kredisi için emekli maaşınızın direk bu bankaya yatıyor olması zorunluluğu bulunuyor. Devlet katkısı ile Halkbank emeklilere kredi konusunda öncü bankadır.

Herkesin hayali emeklilik, emeklilerin derdi düşük faizli kredi ile hayatlarını idam ettirebilmek. Devlet’in bünyesindeki bankalar faiz konusunda daha yapıcı olabiliyor. Düşük faizli kredi çekmek ve güvenmek herkesin istediği şey. Durum böyle olunca özel bankacılık, devlet kampanyalarına özeniyor. Sadece emekli maaşınızı Halkbank hesabına yönlendirmeniz bile transfer ikramiyesi ile ödüllendirilmektedir. Minimum 3 aydır hesabınızı buradan alıyorsanız 50,000 TL ye kadar çok düşük faizler ile kredi kullanabiliyorsunuz. Hemde ekstra belgeye ihtiyacınız olmadan kefile gerek kalmadan. Tek istenen evrak hayat sigortası olacaktır onu da banka kendi bünyesinde yapmaktadır.

Halk bankası emekli kredisi 25,000 TL çekmsem ne öderim diye merak edenler için hesabımızı yaptık. Aylık 1122 TL gibi bir ödemeye 36 aylığına imza atmış olacaksınız. Neredeyse konut kredisine yakın 2,39 faiz oranından yararlanacaksınız. Sadece 131 TL tahsis ücreti bir defaya mahsus sizden talep edilecek.

Halkbank emeklilere kredi

Halk Bank 50,000 TL kredi çekmeniz durumunda 36 ay boyunca 2249 TL geri ödemesi bulunuyor. Tahsis ücreti de 262,50 olarak alınıyor. 25 binin aksine ise 0,01 puan faiz arttırılarak 2,40 olarak tanımlanıyor.

Sms ile Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu

Herhangi bir cep telefonundan Emekli yazıp, TC kimlik numaranızı, gelir tutarını ve talep edilen kredi miktarını girip 3452 numarasına sms atmanız durumunda 48 saat içerisinde yanıtınız cep telefonunuza Sms ile gelecektir. Akabinde Halkbank tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz ve şubeye davet edileceksiniz. En yakın herhangi Halkbank şubesinden kredi çekme işlemizini tamamlayacaksınız.

Sms ile Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu

Halkbank Emeklilere Faizsiz Kredi

Hiçbir banka zararına işlem yapmaz. Faiz adı altında para almayan bankalar katılım payı maliyet vs gibi kurallar adı altında para alır. Türk Lira’sının her gün değer kaybettiği yıllık grafiklerine bakıldığında görülmektedir. Size kimse bugun 10,000 TL verip 5 yıl sonra 10,000 TL olarak geri tahsil etmez. Ederler ise bugünkü paranın alım gücü ile 5 yıl sonraki aynı olmaz. Bu durumda ticaret olmamış olur. Para sahibinin kaybı oluşur. Halkbank emeklilere faizsiz kredi derken konut kredisi kadar düşük faizli krediyi kast etmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz