Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Bonus Kart Limit Arttırma ve Düşürme

Garanti BBVA Bonus Kart Limit Arttırma ve Düşürme

Garanti BBVA Bonus kart ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılan kartlar arasında yer almaktadır. Bu kartları kullanan kişilerin en çok sorduğu sorulardan biri de Bonus Kart limit arttırma ve düşürme işlemleridir. Bu işlemleri nasıl yapacaklarını merak edenler için bu yazımızı hazırladık. 

Garanti BBVA Bonus kart limit arttırma işlemleri için mutlaka ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekmektedir. Düzenli bir şekilde ödemenizi yapmazsanız, kart limiti arttırma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olmamaktadır.

Eğer var olan kredi kartı borcunuzu öderken zorlanıyorsanız, aşağıda yer aldığı gibi kart limiti düşürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kart limiti düşürme işlemini yaptıktan sonra istediğiniz gibi harcamalarınıza devam edebilirsiniz. 

Garanti BBVA Bonus Kart Limit Arttırma

Garanti BBVA Bonus kart limiti arttırmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgileri uygulamanız yeterli olacaktır. 

Garanti Bonus kredi kartının tanımlı olduğu cep telefonu numarası aracılığıyla ARTIR boşluk Talep Edilen Limit boşluk Kredi Kartının Son 6 Hanesi boşluk Aylık Gelir yazıp 3340’a SMS atılarak kredi kartı limit arttırma başvurusu iletilebilir. Bununla beraber çağrı merkezini arayarak da rahatlıkla kart limiti arttırabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Kart Limit Düşürme

Garanti BBVA Bonus Kart limit düşürme işlemini yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları tekrarlayabilirsiniz. 

444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak Garanti BBVA bonus kart limitinizi rahatlıkla istediğiniz miktarda düşürebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz