Ana Sayfa Kartlar Card Finans Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Card Finans Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Finansbank, kullanıcılarına avantaj sağlamak ve daha iyi alışveriş yapmalarını sağlamak adına sanal kart hizmetini de devreye sokmuştur. Artık kullanıcılar rahatlıkla internet üzerinden alışverişlerini sorunsuz gerçekleştirebilecekler. Bu yazımızda kullanıcıların nasıl sanal kart oluşturabileceklerini ve bu sanal kartın özelliklerini anlatacağız. 

Card Finans Sanal Kart Nedir?

Card Finans sanal kart, internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca Card Finans sanal kart ile sadece internet üzerinden değil de cep telefonu üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. 

Şimdi sizlere nasıl Card Finans sanal kart oluşturabileceğiniz hakkında önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Card Finans Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Bu yazımızda Card Finans sanal kart nasıl oluşturabileceğiniz hakkında adımları göstereceğiz. 

  1. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılır.
  2. Kredi kartlarım sekmesine erişilir ve ilgili sekmede yer alan sanal kredi kartı bağlantısı bulunur.
  3. Oluşturulacak sanal kredi kartı için limit belirlenir.
  4. Belirlenen limitte sanal kredi kartı oluşturulmasına onay verilir.
  5. Verilen onaya ithafen sanal kredi kartı oluşturulur ve harcama yaparken lazım olacak 16 haneli kredi kartı numarası, 3 haneli CVV kodu ve 4 haneli son kullanım tarihi bilgileri ekrana yansıtılır.

Bu bilgileri not etmeniz gerekmez, kartınızı bir defa oluşturduktan sonra internet veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yapıp kartlarım sekmesine bakmanız halinde sanal kredi kartınıza ait gerekli bilgilere erişebildiğinizi göreceksiniz.

Card Finans Sanal Kart İçin Ücret Alınır Mı?

Card Finans sanal kart için ücret alınır mı hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Finansbank aracılığıyla oluşturulan bu kart için sanal kart oluşturmanız mümkün olmamaktadır. Sanal kredi kartına herhangi ek bir masraf oluşturulmaz. 

Card Finans Sanal Kart Limit Belirleme

Card Finans sanal kart limit belirlemek istiyorsanız, internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra sanal kart limit belirleme kısmına girmelisiniz. Limitini belirleme işlemlerini girerek dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. 

Card Finans sanal kart limit belirledikten sonra limitiniz kadar internet üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz