Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Garanti BBVA ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Garanti BBVA ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Garanti BBVAı ATM’den kartsız para yatırma ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirmek için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Garanti Bankası müşterileri 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ATM’den para yatırma ve para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kartsız bir şekilde yapabilmeniz de mümkün olacaktır. 

Bankamatik önünde de tanımadığınız insanlardan yardım istememeye özen göstermelisiniz. Banka görevlilerinden yardım isteyebilir ya da müşteri hizmetleri arayabilirsiniz. 

Garanti BBVA ATM’den Kartsız Para Yatırma

Garanti BBVA ATM’den kartsız para yatırmak oldukça kolaydır. 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz ATM’den para yatırma işlemlerinizi de gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Garanti Bankası hesap numarası üzerinden para yatırma işlemi için, banka ATM’sinden kartsız işleme tıklayıp, para yatırma-transfer-hesap numarası seçeneğine dokunun. Daha sonra para transferi yapacağınız hesap numarasını girdikten sonra işlem teyidi yapıp gönderimi onaylayın. Hesap numarası üzerinden para transferi yaptığınızda da 500 TL ve altı için 15, 500 TL ve üstü için 20 TL komisyon ücreti alınmaktadır.

Komisyon ücretini de yatıracağınız miktara ekleyerek, para yatırma kısmına koymanız gerekmektedir. Para yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra sizlere makbuz verilecektir. 

Garanti BBVA ATM’den Kartsız Para Çekme

Garanti Bankası ATM’lerinden kartsız oldukça rahat bir şekilde para çekebilirsiniz. Para çekmek istediğiniz zamanlarda kartınız yanınızda değilse bile rahatlıkla para çekebilme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

QR kod ile para çekmek için gerekli ilk tek şey Garanti Cep mobil uygulamasının cep telefonunda yüklü olmasıdır. Bu uygulama ise bankanın veri tabanında kayıtlı olan hatlara yüklenmek zorundadır çünkü banka veri tabanında kayıtlı olan numaralara referans/onay mesajı göndermektedir.

QR kod ile kartsız işlem yapmak için ilk olarak mobil uygulamaya giriş yapılmalıdır. Uygulamaya girdikten sonra “İşlemler” sekmesinden “Para Çekme” sekmesine tıklayın. Para çekme tutarını çekilecek tutar kısmına yazmalısınız. Birden fazla hesaba sahipseniz hangi hesaptan para çekmek istediğinizi de uygulama üzerinden seçmelisiniz. “Şimdi Çek” butonuna bastıktan sonra geriye kalan işlemler ATM üzerinden yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz