Ana Sayfa Krediler Ptt Kredi Başvurusu Sms İle Nasıl Yapılır ?

Ptt Kredi Başvurusu Sms İle Nasıl Yapılır ?

Ptt kredi başvurusu sms ile nasıl yapılır merak ediyorsanız üzgünüz ancak biraz yürümeniz gerekecek. Ptt tüm şubelerinden kredi başvuru talep formunu doldurabilirsiniz. Ptt Bankalar ile ortak çalışan kredi ağında size aracılık yapmaktadır. İçerisinde Ptt Burgan Bank kredisi, Ptt Denizbank kredisi gibi alternatifler ile sizlere geri dönerler. Sizin başvurunuz bankalara gönderilir ve size uygun teklifler ile aracı Ptt şubesi kredi başvurusu için geri döner.

Ptt kredi faiz oranları

Ptt kredi faiz oranları %3 üzerindedir. Direk bankalardan kredi almanız daha karlıdır. Ptt’den kredi başvurunuz yine bankalar tarafından verilir. Ptt kendi bünyesinde sadece emekli maaşına kredi vermektedir. Yaş olarak 75 sınırını aşmamış olmanız gerekmektedir. Emekli Ptt kredisi hariç tüm işlemler bankalar ile aynıdır. Ptt kredi başvurusu sms ile yapılamamaktadır. Bizzat kredi formunu doldurmanız gerekiyor. Başvurunun cevabı için 1 haftaya yakın beklemeniz gerekiyor.

Ptt kredi faiz oranları

İNG Bank Kredi Postam Kredisi

20,000 TL altına 2,79 üzeri için yüzde 2,69 faiz oranı vermektedir. Kredi Postam için maksimum 45,000 TL için başvuru yapabilirsiniz. Kredi tutarının binde 5’i kadar kredi bedeli kesintisi uygulanmaktadır. Hayat sigortası zorunludur ve kredi geçmişinize göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Minimum 2,500 TL için kredi başvurusu yapabilirsiniz. İng Bank kredi postam hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ptt Teb Jet Kredisi

2,500 Tl den başlayan kredi faizi 3,19’dan kademeli olarak 2,89’a kadar düşmektedir. Baş etken kredi tutarınızdır. Minimum 3 ay maksimum 36 için başvurunuz kabul edilir. Maksimum 40,000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Kredi ücreti alınmaz iken emeklilik kredisi için 70 yaş üzerine kredi çıkmamaktadır. Ptt kredi başvurusu sms ile yapılamıyor. Teb Jet özellikleri için detaylı sayfamızı ziyaret edin.

Burgan Bank Ptt İhtiyaç Kredisi

55,000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınıza yanıt veren Burgan Bank Ptt İhtiyaç Kredisi ile en yüksek tutarı çekebilirsiniz. Burgan bank güvenilir mi diye aklınızda en ufak şüphe olmasın. Kredi bitiş tarihinde maksimum 81. yaşında olmanız gerekiyor. Yani 80 yaşında iseniz 1 yıllık kredi için yine başvuru yapabilirsiniz. 36 aya kadar kullanabileceğiniz krediler için minimum tutar 10,000 TL olması gerekiyor. 3,34 ile 3,14 arası değişen Burgan Bank Ptt ihtiyaç kredisi için başvuru formu doldurup gönderebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisine Ptt Başvuru

Ptt kredi başvurusu içinde kullanıcısını en mutlu eden kredidir. 1,000 Tl için bile başvurabilirsiniz. En güzel özelliği kredi tahsis ücreti alınmamasıdır. Kötü tarafı üst limitin 36,000 TL’ye kadar olması. 48 Ay vadeye kadar kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisi Ptt başvuru süreci çok hızlıdır. 2,13 faiz oranından başlayan cazip teklifi kredi tahsis ücretinin olmayışı nedenleri ile Ptt den alınabilecek en mantıklı kredidir. Başvuru için 80 yaşını geçmemeniz gerekiyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisine Ptt Başvuru

AktifBank N Kolay Kredi Ptt Başvuru

2,000 TL ile 60,000 TL arası için kredi başvurunuzu PTT üzerinden gönderebilirsiniz. Ptt kredi başvurusu sms ile yapılmamaktadır ancak direk bankadan sms ile başvuru yapabilirsiniz. 3-36 ay vade aralığında krediler için 3,49 faiz oranı bulunuyor. Kefilsiz şartsız verilen emekli kredisi için 83 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir. 100 TL kredi tahsis ücreti bulunuyor. Yaş sınırının yüksek olması avantaj iken faiz oranın yüksek olması sizi pek memnun etmeyecektir.

AktifBank N Kolay Kredi Ptt Başvuru

Kredi çekerken sizin için en makul olanı geriye en az para vereceğiniz kredidir. Ancak yaş ve toplam paralar işin içine girince kredi kullanabilmek zorlaşıyor. Ptt kredi başvurusu yaptığınızda alakalı bankalardan cevap beklenir. Ptt’nin ekstra yaptırımı bulunmamaktadır. Direk bankaya kendiniz gidip kredi talep etmeniz durumunda daha hızlı netice alabilir yada PTT üzerinden kredinizi çekerek taksitlerini PTT şubesinden yatırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz