Bankkart Combo Lira Kullanılan İnternet Siteleri

Bankkart Combo Lira Kullanılan İnternet Siteleri
19 Mayıs 2019 01:38 | Son Güncellenme: 19 Mayıs 2019 01:41
5
A+
A-

Ziraat Bankası’nın kredi kartı hizmetleri Bankkart adı altında verilmektedir. Bankkart Combo adı verilen kredi kartları hem banka hemde kredi kartı olarak kullanılabilmektedir. Garanti Bankası’nın Bonus Puan ve İş Bankasının MaxiPuan hizmetine benzer olarak bu kredi kartıyla harcama yapıldığında kartta Combo lira birikmektedir. Combo liralar, alışveriş sitelerinde ve POS cihazlarında kullanılabilir. Biriken Combo liralar ile alışverişlerde indirim sağlanabildiği gibi bazı alışverişler ise ücretsiz hale gelmektedir. Bu yazımızda ise Combo lira kullanabileceğiniz internet sitelerini ve kuruluşları inceleyeceğiz.

Bankkart Combo Lira, alışveriş yaptıkça kredi kartı hesaplarında birikmektedir. Biriken liralar kredi kartı ekstresinde görülebileceği gibi mobil uygulamalarda da gözükmektedir. Combo Lira kazanabilmek harcama yapmanız yeterli olsa da Ziraat Bankası’nın anlaşmalı noktalarından yapılan harcamalarda daha fazla Combo lira kazanılmaktadır. 1 Combo Lira ise 1 Türk Lirasına karşılık gelmektedir.

Biriken Combo liralar hem iş yerlerinde hemde e-ticaret sitelerinde yani alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Bankanın üye iş yerlerine sürekli yeni şirketler eklendiği gibi bazı şirketlerde anlaşmadan çıkarılmaktadır. Combo lira miktarını öğrenmek için Bankkart kredi kartını POS cihazına takmanız yeterlidir. SMS ile bilgi almak için ise “COMBOLIRA” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazarak 4747’ye mesaj atmanız yeterlidir.

Bankkart Combo Özellikleri

Bu kredi kartları tüm Ziraat Bankası POS cihazlarıyla uyumlu olmakla birlikte 10 TL’nin üzerindeki her harcamada Combo lira hediye edilmektedir. Anlaşmalı noktalardan yapılan alışverişlerde ise daha fazla combo lira verilmektedir.

Harçlık ve nakit avans çekilebilen bu kredi kartlarında ilgili tutarlar taksitlendirilmektedir. Bankkart Combo kredi kartlarıyla otomatik ödeme talimatı verebilir ve harcamalarınızı 12 ay taksite bölebilirsiniz.

Combo Lira Kullanabileceğiniz Kurumlar

Combo Lira kullanabileceğiniz alışveriş siteleri ; Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11 siteleridir. Market olarak ise; A101, Migros ve Kipa yer almaktadır. Giyim mağazası olarak ise; Defacto, Suvari, Mavi ve Decathlon şirketleri yer almaktadır.

Combo lira kullanabileceğiniz akaryakıt şirketleri ise; PO, Opet ve Shell’dir. THY ve Atlas Global ise combo lira kullanımı yapabileceğiniz havayolu şirketleridir.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.