Ana Sayfa Bankacılık Şekerbank ATM’den Başkasının Hesaba Para Yatırma

Şekerbank ATM’den Başkasının Hesaba Para Yatırma

Bu yazımızda Şekerbank ATM’den nasıl başkasının hesabına para yatırabileceğinizden bahsedeceğiz. Şekerbank’da her geçen gün yaptığı hizmetleri güncelleyen bankalardan biri olmaktadır. Öyle ki teknolojinin hayatımıza bu kadar girmesiyle birlikte akıllı telefon uygulamalarından da rahatlıkla ATM’lerden yapabileceğiniz işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Akıllı telefonlardan Şekerbank internet bankacılığı uygulamasını indirerek, rahatlıkla hesaba para gönderme ve fatura ödeme gibi birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem de yaptığınız işlemlerin çoğundan komisyon ücreti alınmamaktadır. 

Yine de bu yazımızda ATM üzerinden nasıl başkasının hesabına para yatırabileceğiniz konusunda önemli bilgiler vereceğiz. 

Şekerbank ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma Adımları

Aşağıdaki adımlarla birlikte rahatlıkla Şekerbank ATM’den başkasının hesabına para yatırabilirsiniz. 

Para gönderilecek kişinin cep telefonu numarası, TC kimlik numarası ve gönderim gerçekleştirilecek paranın miktarı ile 2 dakika içerisinde gönderim işlemi tamamlanabilmektedir. Bunun için Para Transferi > Hesaptan Cebe adımları takip edilmelidir. Açılan sayfada gönderim gerçekleştirilecek cep telefonu numarası, para gönderilecek kişinin TC kimlik numarası ve tutar bilgisi paylaşılarak transfer işlemi tamamlanabilmektedir.

Tüketicilerin gün içerisinde en fazla 2 kerede 500 TL, hafta içerisinde en fazla 4 kerede 1000 TL, ay içerisinde en fazla 6 kerede 1500 TL para göndermesi mümkündür. Limitlerin olmasının en büyük nedeni ise kötüye kullanımın önüne geçmektir. Bu açıdan ATM’den rahatlıkla cebe para gönderme işlemini gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz