Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Akbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

Akbank POS Cihazı Nasıl Alınır ve Nasıl Kapatılır?

Son zamanlarda banka kartı ve kredi kartı alımlarında ciddi anlamda artışlar yaşanmıştır. Bu artışlardan dolayı da firmalar ve işletmeciler, işletmelerine POS cihazları koymaya başlamışlardır. Bunun en önemli nedeni ise var olan müşteriyi kaybetmemek ve yeni müşteriler kazanmaktır. Çünkü çoğu müşteri kredi kartı ile ödeme yapabilmekte ve bununla birlikte bu kartlara taksit imkanları da sunulmaktadır.

Bununla birlikte kredi kartları sayesinde daha indirim sağlanmaktadır. Bu yazımızda Akbank POS cihazı almak isteyen işletmecilerimize önemli bilgiler vereceğiz. Alt kısımda Akbank POS cihazınızı nasıl alabileceğinizi ve bununla birlikte var olan Akbank POS cihazınızı nasıl kapatabileceğinizi öğrenebileceksiniz. 

Akbank POS Cihazı Nasıl Alınır?

Akbank POS cihazınızı alarak Axess ve birçok kredi kartlarından avantajlar sağlanmaktadır. Müşterileriniz de bu fırsatlardan yararlanarak sizleri tekrardan tercih edecektir. Eğer bir işletmeciyseniz ve POS cihazı almak istiyorsanız artık Akbank şubelerine gitmeden direkt olarak internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.  

Ama eğer isterseniz de Akbank şubelerine giderek KOBİ işlemleri üzerinden POS cihazı başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra eğer POS cihazı alacaksanız mutlaka işletmenizin tescilli bir işletme olması gerekmektedir. Eğer tescili yok ise POS cihazı almanız mümkün değildir. 

İnternet üzerinden https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/pos-basvuru.aspx bu linke girerek, başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca başvurunuzu gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra eğer olumlu sonuçlanırsa, POS makineniz adresinize teslim edilecektir. 

İki tür POS cihazı vardır. Masaüstü POS; Sabit ödeme kabul eden işyerleri için uygundur. Mobil-GSM POS; İşlem adeti yüksek, paket servisi yapan işyerleri için uygundur. Kendinize uygun olan POS cihazınızı seçerek, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank POS Cihazı Nasıl Kapatılır?

Akbank POS cihazınızdan memnun değilseniz, kapatma işlemlerinizi de çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. İsterseniz Akbank şubelerine gidip iptal işlemini başlatabilir. Diğer bir yandan da 444 28 28 ve 0850 222 28 28 numaralı telefonlar üzerinden Akbank şubelerine ulaşım mümkündür. Talebinizi bu numaralara ve Akbank şubelerine iletmeniz dahilinde kısa süre içerisinde Akbank POS cihazı iptal edilecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz