Ana Sayfa Krediler PTT Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

PTT Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

PTT Ev Hanımlarına Kredi

Evde oturan ev hanımları da bir şeyler üretip satmak için destek arıyorlar. Devlet’in de yardımı ile evde oturmak istemeyen ev hanımlarına iş kurma fırsatı çerçevesinde PTT ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır detaylarını araştırdık. Eğer siz de evde yapılacak ek iş için yatırıma ihtiyaç duyuyor iseniz buyurun kredi başvurusu şartlarına bir göz atalım.

PTT Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Eğer evinizde ufak çaplı bir iş kurmak istiyor iseniz bu kredi tam size göre. Hemen evraklarınızı hazırlamalısınız. Eğer eşinizin gelir durumunu beyan edecek belgesi var ise kredi çıktı bile. İkinizin de kredi geçmişinde kara yazı bulunmuyorsa eşiniz ile birlikte kimliklerinizi yanınıza alın. Maaş bordrosu yada gelir belgesi beyanı ile birlikte şubeye buyurun. Eşiniz size kefil olması durumunda PTT en hanımlarına kredi başvususu nasıl yapılır gişe memurunun yardımı ile anlayamayacaksınız bile. Sadece küçük bir formu yan masada doldurmanız yeterli olacak. Sıramatikten alacağınız sıra ile sıraya girin ve bekleyin. Bunun dışında ekstra gelir sunabiliyor iseniz kredi miktarını arttırmak için en etkili yöntemdir. Size ve eşinize ait tapu ve araç ruhsatı var ise bunları da dosyanıza ekleyin.

Ev hanımlarına kredi

Kredi çekme nedeniniz kesinlikle borç ödemesi için olmamalı. Borcu borçla ödeyene banka iyi gözle bakmaz ancak iş kurmak için girişim yapanlara destek vermek için elinden geleni yapar. Eşinizin dışında emekli maaşınız var ise de PTT emekli maaşına kredi kullanabilirsiniz. Teb bankası ile ortak çalışan devlet dairesi sizin için iyi bir köprü oluşturuyor. Aynı zamanda ING Bank ve alternatif bankalar ile de ortak platform oluşturmuş durumda. En güzeli ise kredi taksiti için şube aramayacak olmanız. Ev hanımlarına kredi imkanından yararlanma vakti geldi.

PTT Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Eğer ev hanımı iseniz ve hiçbir şekilde eşinizden desteğiniz yok ve gelir belgesi sunamıyor iseniz bir kefil bulmanız gerekiyor. Gelir belgesi beyan edebilecek bir arkadaşınız ile birlikte kredi işleminize imza atabilirsiniz. Unutmayın iyi bir iş güzel planlar ile yatırım yaparak başlar. Belki kısa zamanda siz belki de eşinizden bile daha fazla para kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken iyi düşünüp işinizi proje haline dönüştürebilmek. Hatta projenizi kağıda döküp kredi kullanırken projenizi masaya koyabilirseniz sizden iyi müşteri yok demektir. Projemin kopyasıdır sizde kalabilir diyerek müşteri temsilcinize bırakınız. Bu sizin işe ne kadar güvendiğinizi gösterecektir. Korkmayın haydi PTT ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır şimdi öğrendiklerimizi uygulamaya. Bu gün sizin dönüm gününüz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz