Ana Sayfa Kartlar Ziraat Bankkart Combo Limit Arttırma ve Düşürme

Ziraat Bankkart Combo Limit Arttırma ve Düşürme

Ziraat Bankası ülkemizin en çok kullan bankalarından biri olmaktadır. Sağladığı imkanlar ve desteklediği projeler sayesinde ülkemizde dikkat çeken bankalardan biri olmaktadır. Halihazırda birçok öğrenci de kredi ve burslarını Ziraat Bankasından almaktadır. Bir çok kişinin sorduğu sorulardan biri ise bu kredi kartlarının limitlerinin nasıl düşürebileceği ve nasıl yükseltilebileceği sorusudur. Bu yazımızda bu konuya açıklık getirmeye çalışacağız. 

Müşteriler alışveriş yaparken akıllarına gelen sorulardan biri ise bu kartımın limitini nasıl arttırabilirim ve düşürebilirim sorusudur. Çünkü bazı insanlar genellikle alışverişlerini yaptıktan sonra ödemelerini düzenli yaparken bazıları ise ödemelerini tam zamanlı yapamamaktadırlar. Ödemelerini tam zamanında yapan kişiler için kredi kartı limit arttırma işlemlerini oldukça kolay gerçekleştirebilmektedirler. Bununla beraber eğer limit konusunda sorun yaşıyor ve ödeyemiyorsanız, limit düşürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankkart Combo Limit Arttırma

Ziraat Bankkart Combo limit arttırmak istiyorsanız, kredi kart ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekecektir. Eğer düzenli yapmazsanız, limit arttırma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Aşağıda Ziraat Bankkart Combo limit arttırma işlemleri için;

  • Limit arttırım talebiniz eğer 5 bin TL üzerindeyse banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. 5 bin TL altında limit arttırım taleplerini aşağıda yer alan başvuru kanalları aracılığıyla kullanabilirsiniz. Siz de farklı başvuru kanalları sayesinde bankaya limit arttırım talebinizi iletebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00’ı arayarak hemen limit arttırım talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnterrnet&Mobil: Ziraat Bankası internet şubesi veya mobil şubesine giriş yaparak “kredi kartları” sayfasından kart limiti arttırmak için başvuruyu tamamlayabilirsiniz.
  • Ziraat ATM’leri:Ziraat Bankası ATM’lerinden kartl limitinizi arttırabilmek için talebinizi iletebilirsiniz.

Ziraat Bankkart Combo Limit Düşürme

Ziraat Bankkart Combo kartınızın ödemelerinde zorluk çekiyorsanız sizlere önerimiz limitini bir an önce düşürmenizdir. Aşağıda limiti düşürmek için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Ziraat Bankkart limit düşürme işlemleri için müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 numarasını arayarak limit düşürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da internet ve mobil bankacılık üzerinden de limit düşürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer isterseniz Ziraat Bankası şubelerine giderek limit düşürme talebini iletebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz