Ana Sayfa Krediler Ziraat Katılım Temel İhtiyaç Destek Finansmanı

Ziraat Katılım Temel İhtiyaç Destek Finansmanı

Kamu Bankası olan Ziraat Katılım Bankası‘da Koronavirüs nedeniyle başlatılan ve bireysel müşterilere COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Katılım Bankası’da hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilere finansal açıdan desteklemek amacıyla Bireysel Temel İhtiyaç Destek Finansmanı sağlamaktadır.

Sağlnan destek finansmanını 36 ay kadar vadelendirmek mümkün ve ilk altı ayı ödemesiz olacak olan finansmanın devamı 30 ay sabit taksit ile ödeme olanağı sunmaktadır.

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Finansmanı, aylık ödeme ve ne kadar ödeneği hakkında altta bulunan tabloyu inceleyebilirsiniz.

10.000 TL için Aylık 36 Ay Vadeli ödenecek tutar; 376 TL

7.500 TL için Aylık 36 Ay Vadeli ödenecek tutar; 282 TL

5.000 TL için Aylık 36 Ay Vadeli ödenecek tutar; 188 TL

Yukarıda bulunan ödemeler sabit ödemedir ve 6 ay ödemesiz dönemden sonra 30 ay ödenecektir.

Başvuruyu bankanın resmi internet sitesi üzerinden Finansman ürünler altında bulunan Temel İhtiyaç Destek Finansmanı kısmından başvurunu yapabilirsiniz. ilgi link alttadır buradan yapabilirsiniz ; https://anindahesapac.ziraatkatilim.com.tr/financing/

Başvurunuz banka tarafından ve Kredi Garanti Fonu ile birlikte değerlendirilecektir. Sonucun tarafınıza ulaşması yani onaylanması 3-9 gün arası bir sürece tekabül etmektedir.

Başvurular kredi garanti fonu ve bankacılık esasları gözetilerek değerlendirilecek olup mutlaka çıkacağı şeklinde yorumlanmaması da gerekir.

Size mutlaka SMS ile bilgi verilecektir. Başvurunuzun onaylanması halinde, Anında Hesap Aç kısmından hesap açık finansman desteğini kullanmak için işlemleri başlatabilirsiniz.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz